Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dostałam miesiączkę 7 grudnia trwała 5 dni z wyliczonych dni płodnych doszło do stosunku bez zabezpieczenia 22 grudnia a 28 grudnia juz dostałam kolejna miesiączkę która jest bardzo obfita. Czym może być to spowodowane ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Gdy kochałam się z chłopakiem on szybko doszedł we mnie a miał na sobie gumke, gumka nie pękła oraz miałam w sobie spienioną głobułke dopochwowa że środkiem plemnikobójczym. okres miałam mieć 4.01 a pojawił mi się 27.12 czyli o tydzień za wcześnie, czułam ból u dołu brzucha. W okresie pojawiły się małe skrzepy krwi. Teraz trwa 3 dzień ale widać jakby się kończyl. Pytanie czemu tak się zdarzyło i czy to nie jest plamienie implatacyjne. Nie chce być w szybkim czasie w ciązy. Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam, w środę uprawiałem seks z moją dziewczyną bez zabezpieczenia. Okres w październiku miała 28, w listopadzie 24, teraz 23 i skończył jej się 29. Kochaliśmy się 30 bez zabezpieczenia, ale wyszedłem dużo wcześniej. Na drugi dzień również(31). Trwało to krócej i nie skończyłem. Z tego co obliczyliśmy wyszło, że dni po okresie miała niepłodne. Chciałbym wiedzieć czy Istnieje ryzyko zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje pomocy.. 3 grudnia dostalam miesiaczki, trwala ona mniej/ wwiecej do 10 nastepnie dostalam okresu z niewiadomych przyczyn ponownie okolo 25.. z rana 31 okres mi sie skonczyl, tej samej nocy kochalam sie z moim chlopakiem ktory dwukrotnie skonczyl wr mnie dzis 2 dni po calym tym zajsciu czuje sie fatalnie, mam zawroty glowy, odrzuca mnir od jedzenia, bierze na wymioty.. w dodatku jestem senna i odczuwam bole w podbrzuszu oczywiscie wykonam test ale vhcialabym sie spytac jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam sex z chłopakiem, niestety pękła nam prezerwatywa, a on doszedł we mnie. Zaczęliśmy działać dosc szybko, ponieważ juz 5h po stosunku zazylam tabletkę "po" (EllaOne). Miesiączka powinna pojawić sie u mnie za około 4 dni, ale mam dosc nieregularny okres, stad tez ciezko precyzyjne określić datę, kiedy zie zacznie. Dodatkowo mam problemy z prolaktyna, od dłuższego czasu mam podwyższony poziom.
Czy w tej sytuacji mam duże szanse na zajście w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam sex z chłopakiem, ale niestety pękła nam prezerwatywa, a on skończył we mnie.. Zaczęliśmy działać bardzo szybko, bo juz 4h po tym incydencie zazylam tabletkę "po" (EllaOne). Co prawda, okres mam dostac za jakies 4 dni, ale jest on dosc nieregularny, dlatego tez ciezko konkretnie określić kiedy powinnam dostac. Poza tym od dłuższego czasu mam problemy z poziomem prolaktyny, ponieważ jest zbyt wysoki, a to tez powoduje zaburzenia, jeśli chodzi o zachodzenie w ciąże.
Czy w tej sytuacji sa duże szanse na zajście w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam 17.12 kochałam się z mężem miałam wtedy owulacje(liczone według kalendarza, potwierdzone testem).Dnia 24.12 miałam lekkie plamienie i bóle w dole brzucha, bóle trwały jeszcze trzy dni i to głównie ból lewego jajnika.31.12 powinnam dostać okres lecz nie dostałam brzuch cmil w dole piersi nabrzmiale od tego dnia bolą mnie sutki i dół brzucha -jajnik.Dziś zrobiłam test rano wyszedł negatywny dostałam również brązowych plamien.Wiele rzeczy dla mnie zmienilo swoj smak i zapach.Czy to Ciąża?

Odnośnik do komentarza

Chciałabym się dowiedzieć, Czy mogę w 100% wykluczyć ciążę? Miałam okres 8.11 , ryzykowna sytuacja tydzień później 15.11 w ciągu 60 h przyjęta tabletka Ellaone. 18 dni po stosunku zrobiłam beta hcg wynik <0.1. Powtórzyłam badanie 28 dni po stosunku wynik również <0.1. W dniu drugiego badania dostałam okres, ale wydawał mi się mniej obfity (czytałam, że po ellaone okres taki może być). Moje pytanie czy mogęw100% wykluczyć ciążę? Niestey na badanie ginekologiczne u mojej dr muszę sporo poczekać

Odnośnik do komentarza

Witam Przed okresem miałam bardzo obrzmiałe i bolonce piersi. Temperatura pochwy 37.4/5. Dzisiaj dostałam okres, piersi już mnie nie bolą, jednak niepokoi mnie to że temperatura nadal wynosi 37.3. Czy mogę być mimo to w ciąży ? Dodam że okres dostałam dzień przed planowanym. Cykle mam zawsze 30 dniowe. Z chłopakiem zabezpieczamy się prezerwatywą chociaż czasami też odbył się stosunek przerywany, Marta 22 lata

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem. 3 dni temu, razem z chłopakiem mieliśmy swój ''pierwszy raz'' - robił mi palcówkę, dotykał penisem przez bokserki (przy czym raz albo 2 dotknął na chwile bez) do niczego innego nie doszło. Jestem dziewicą, mam nieregularne miesiączki (ostatnią w sierpniu) z czym nie udałam się do ginekologa. Od wczoraj mam lekkie plamienia jak przed okresem, na początku lekko brązowawe, teraz leciutko czerwone. Co to może oznaczać? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - kochaliśmy się z partnerką. Ostatni dzień dni płodnych. Używaliśmy prezerwatywy, ona na górze, ja na dole, doszliśmy razem. Problem w tym, że nie wycofaliśmy penisa z pochwy zaraz po stosunku. Chwilę później poczułem, że część nasienia spływa mi po tylnej części penisa w dół. Partnerka na 95% nie dotknęła nasienia wargami sromowymi ani tym bardziej nie dostało się do ścian pochwy. Dla pewności przemyła ją zaraz pod prysznicem. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pewne pytanie. Wiem, że ryzyko zajścia w ciąże jest zawsze, ale jak duże ryzyko jest w sytuacji, gdy krwawienie u mojej partnerki ustało wczoraj, a dzisiaj odbyliśmy stosunek? Dodam tylko, że używaliśmy gumek, chociaż nie do końca prawidłowo-po wytrysku zdarzyło mi się jeszcze kilka razy pchnąć ;/ Sprawdzałem, prezerwatywa nie pękła, a wydaje mi się, że szanse aby plemniki się wydostały są nie wielkie, chociaż nie mogę być tego w 100%. Czy jest duża szansa na zapłodnienie? Cykl niereg

Odnośnik do komentarza
Gość Przytulas

Witam chcialam zapytac moj okres zaczal sie 16grudnia trwal do 22grudnia a do zblizenia doszlo 31 grudnia czy jest szansa ze jestem w ciazy?? Cylke trwaja ostatni 27 wczesniejszy 26 i kolejny 27 zdarza sie 28. Kiedy mam owulacje?? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Przytulas

Witam jeszcze raz czy ktos moze mi odpowiedziec Cykle mam 27 26 czasem 28 dni okres mialam od 16 grudnia do 22grudnia zblizenie bylo 31grudnia moje pytanie kiedy byla owulacja i czy moge byc w ciazy bardzo bym chciala. Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...