Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry ! Mam 18 lat . Dzisiaj jest mój 12 dzien cyklu i mam dni płodne . I dzisiaj z moim chłopakiem uprawialiśmy peeling przy moich okolicach intymnych ,ale wtedy jeszcze sie nie spuścił ,dopiero na moje pośladki ,czy jest szansa zajścia w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

witaam :) mam bardzo wazne pytanie... wiec dwa dni temu prawdopodobnie mialam dni płodne uprawiałam sex z partnerem ... za pomoca stosunku przerywanego .. jaka jest szansa na ciaze? i kiedy to sprawdzic okres przewiduje na 28/29 grudnia ale wyjezdzam 18 grudnia czy jest sie czym martwic ? ... prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

witam.mam nieregularne cykle. staram sie z męzem o dziecko. zaczęłam wiec robić testy owulacyjne o godzinie zawsze 20:00. 11 dc- kreseczka była mniej intensywna od 'control line" 12dc tak samo jak w 11dc 13-18 dnia cyklu jeszcze bardziej jaśniejsza kreska. kochałam się z mężem 8 dc i później co drugi dzień od 13 dc. w 14 dc do tej pory mam dość mocny ból piersi ;(czy to coś jest nie tak z hormonami?czy mam cykle bezowulacyjne?czemu mam ból piersi od 14dc.ból zawsze był tydzień przed miesiączką?

Odnośnik do komentarza
Gość Kolorowa123

Hej wszystkim
Bardzo sie boje ze jestem w ciąży
Dzis kochałam sie pierwszy raz ze swoim chłopakiem z zabezpieczeń lecz miałam dzień owulacji tak wychodziło z mojego kelendarzyka który mam na telefonie
Prezerwatywa uwazam byłam założona dobrze nie pękła ani sie nie sunęła
Bo moj parter potem sprawdzić nadmuchując ja
Bardzo prosze o pomoc bo bardzo sie boje

Odnośnik do komentarza

mam 19 lat,3 grudnia współżylam pierwszy raz ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia.Tydzień po tym dokładnie od niedzieli zaczęłam mieć objawy podobne do ciążowych plus nic nie mogłam jeść-obrzydlo mi jakie kolwiek jedzenie,byłam straszne wyczerpania,całymi dniami leżałam w łóżku.Myślałam że to przez nadchodzącą miesiączkę która miała być w sobotę,a nie było.od pon miałam okropne bóle podbrzusza. Wczoraj robiąc test zauważyłam że dostałam obfitego krwawienia,test wyszedł negatywny od tego momentu strasznie bolało mnie podbrzusze, w nocy nie mogłam spać bo ból był okropny nie do wytrzymania,nie raz miewalam mocne bóle ale taki zdarzył mi się pierwszy raz.Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem w 47 dc i zaczynam się martwić, ponieważ zrobiłam już parę testów w tym tygodniu i wszystkie wyszły negatywne, nie mam też PMS, który zawsze towarzyszył mi przed miesiączką piersi choć nie bolą stały się całe w niebieskich żyłach włącznie z sutkami często jest mi nie dobrze, szyjka jakiś tydzień temu była bardzo nisko i otwarta teraz natomiast jest wysoko i zamknięta Nie mam pojęcia co się ze mną dzieję a do lekarza będę mogła się udać najwcześniej za 2 tyg...Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. 5 grudnia uprawiałam seks był to 12 dzien cyklu, ktory zazwyczaj trwa 29-32 dni, lecz ostatnie 2 spoznily sie okolo 6-7 dni. Stosunek byl przerywany, w prezerwatywie, trwal doslownei 5 min i chlopak nie doszedl, do wytrysku nie doszlo. Dzisiaj powinnam miec miesiaczke gdyz jest to 31 dc. Co moga oznaczac takie spoznienia? Istnieje ryzyko ciazy, prawdopodobnie wtedy mialam koncowke dni bezplodnych, plodne dopiero sie zaczynaly. Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Współżyłam 28 listopada, 4 grudnia poroniłam
16 miałam lekkie krwawienie czyt to możliwe że jest w ciąży od 28 nie współżyłem wg ?
od współżycia do poronienia 5-7 dni
prawie 14 dni od poronienia do krótkiego krwawienia
a od współżycia do krótkiego krwawienia 17 dni
byłam w 4 miesiącu połowie

Odnośnik do komentarza
Gość ania888888

Witam!
zacznę, że okres mam zawsze 4-5 dzień miesiąca, wiec jestem już dawno po. Uprawiałam stosunek z chłopakiem 13 grudnia, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Dzisaj (18.12) zauważyłam dość obfite upływy, jakby mocno zabarwiony śluz w kolorze brązowym z czerwonymi prześwitami. Nie jest tego Malo, splywa trochę jak miesiączka, ale nie ma żadnego zapachu. Prezerwatywa nie pękła, ale po wytrysku dostala zdjęta i po jakiś 20 minutach znowu odbyliśmy stosunek tym razem bez zabezpieczenia ale nie doszlo do wytrysku. Moje pytanie brzmi czy mogę byc w ciąży? Myślę o tym czy po prostu na czlonku cos nie zostalo i przez to nie moglo dojść do zapłodnienia. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, martwię sie co się ze mną dzieje, czy to ciąża czy może jeszcze cos innego. Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Chciałabym się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas miesiączki. Cykle mam w miarę regularne 30-31 dni raz przytrafił się cykl 27 dniowy. 4 dnia miesiączki postanowiliśmy sprawdzić z partnerem ' jak to jest bez' więc wytarliśmy członka, dodam że było lekko sucho na wejściu do pochwy. Partner wsunął członka dwa razy następnie założyliśmy prezerwatywę. Jakie jest prawdopodobieństwo przy takiej sytuacji?Ewentualnie kiedy zrobić test?

Odnośnik do komentarza

Witam. Współzylam 3 dni przed planowana data miesiączki. Były to pieszczoty podczas których chłopak włożył penisa na 2-3 min bez wytrysku. Teraz miesiączka się spóźnia. A z pochwy leci wydzielina jak woda. Czy jest ryzyko zajścia s ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Witam !!!Mam pytanie,miesiaczke mialam 08/11/2015 cykl trwal 34 dni, nastepna byla 08/12/2015 w 5 dniu wspolzylam i moj partner zakonczyl we mnie, dzisiaj jest 20/12/2015 mam bole brzucha, jajnikow, czy moge byc w ciazy czy zbliza mi sie owulcja?test robilam i nic wiec prosze o odpowiedz z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 18 lat i uprawiałam z chłopakiem peeting. Doszło do wytrysku partnera ale nie dotykałam nasienia a partner szybko "zebrał" ja na husteczke. I raczej w tych sprawach bywamy ostrożni. Po 5 dniach po miesiączce spostrzegłam brazowy sluz. Trwał on tylko jeden dzień.. teraz mam cały czas mdlosci i ból w podbrzuszu.. boje się ze mogę być w ciąży...z partnerem uprawiał peeting od razu po okresie..stąd moje pytanie co mogła oznaczać to plamienie..czy jest jakaś szansa na ciążę mimo że nie uprawiamy seksu?

Odnośnik do komentarza
Gość Julianna888

Dziewczyny jeżeli nie doszło do wytrysku to nie ma możliwości zajścia w ciąże, dodatkowo kobieta aby została zapłodniona musi być w czasie dni płodnych- przy regularnych miesiączkach występują około połowy cyklu. Dodatkowo nie wiem czy wiecie, ale już 10 dni po stosunku można w razie czego zrobić test żeby się nie martwić. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem, miesiaczka spoznia mi sie 2tyg, i od paru dni bola mnie piersi oraz podbrzusze, ciaza to raczej nie jest, testy byly robione, i wyszly negatywne. Nie mam mozliwosci pojscia do lekarza bo mieszkam w Norwegii na wyspie, 300 km od najblizszego ginekologa. Bylam u lekarza ogolnego i stwierdzil ze to nic takiego. Ale mnie to meczy. (mam 19 lat, i miesiaczke mialam regularna. Nie wiem co robic..

Odnośnik do komentarza

Witam według kalendarzyka owulacje mam za tydzień pierwszego stycznia W piątek zbliżyłam się z chłopakiem i pękła prezerwatywa we mnie z rana wzięłam tabletkę dzień po ponieważ wyczytałam na internecie ze jest jakiś prejakulat w którym są plemniki pod wieczór odczułam ze coś mnie uwiera w środku okazało się ze został tam kawałek prezerwatywy Wyciągnęłam go od razu ale nie jestem pewna czy jak po podmyciu nie wypadła to czy mogły tam zostać plemniki z prejakulatu i czy jest ryzyko ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość NiewazneJaki

Mam problem.
Zrobiłem głupio i zdaje sobie z tego sprawę, ale do rzeczy.

Wraz z moją dziewczyną uprawialiśmy wczoraj i przedwczoraj seks. Dwukrotnie, jednego i drugiego dnia byłem w niej kilka sekund bez prezerwatywy. Ona choruje na Hashimoto, ale była 14 dni przed okresem. Wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Ona zapewnia mnie, że ojcem nie zostanę. Ja jednak mam wątpliwości. Boję się, że te dwa momenty namiętności mogą mnie sporo kosztować w kwestii reorganizacji życiowych planów. Jakie są szansę, żeby kobieta z preejakulatu chorująca na Hashimoto zaszła w ciążę w w środku dni płodnych?

Odnośnik do komentarza

Witam.Jestem 10 miesięcy po porodzie,od 5 miesiączkuje(mój cykl trwa od 26 do 30 dni).Z mężem uprawiam seks z prezerwatywą albo przerywany.24 grudnia miałam dostać miesiączkę,dzień przed bardzo bolały mnie jajniki i miałam galaretowatą przeźroczystą wydzielinę.Do tej pory nie dostałam okresu tj.32 dzień cyklu i dosłownie leje się ze mnie przeźroczyta wodnista wydzielina,nie bolą mnie ani piersi ani jajniki.Wizytę u ginekologa mam dopiero 8stycznia.Czy moge być znowu w ciąży?Bardzo się boję

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam problem... miesiaczke prawidlowo dostalam 24.12 (cykle 28 dni) trwala jeden dzien po czym ciagle mam lekkie plamienie. Robilam test 27.12 i wyszedl negatywny. Brzuch mnie nie boli tylko mam to plamienie ktorego nigdy jeszcze nie mialam zamiast okresu. 21.12 po stosunku zauwazylam rozowy sluz ale wykluczylam ciaze ze wzgledu na okolicznosc (bylam po stosunku) . Dodam ze przez swieta mialam jelitowke... i teraz nie wiem czy okres sie poprzestawial czy to ciaza.. a jesli tak to kiedy wykonac nastepny test?

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna powinna dostać 5 dni temu okres a dalej go nie ma. Owulacja przypadła na 6/7grudnia a żadnego stosunku nie było z wyjątkiem sexu oralnego dzień przed płodnymi i dwa dni po. Jestem pewny że nasienia nie przeniosłem. Brała ona wcześniej przez 7 dni antybiotyk oraz ciągle bierze leki na nerwice i uspokajające. Wykonaliśmy test 27.12 z samego rana - negatywny. Czy przez to może się opóźnić aż tak okres ? Czy test może okazać się mylny ? I czy długo się może nie pojawiać okres ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...