Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży po krótkim stosunku


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam małe pytanie. Uprawiałem seks z dziewczyną przez moment, przez okolo 5min. Robiliśmy to bez prezerwatywy, wytrysku nie było naczytałem się na internecie że ciązą jest też możliwa bez wytrysku(preejakulat), i cały czas mi to siedziało w głowie, aż w końcu kupilismy tabletke ellaone, dopiero po 4dniach, zatem moje pytanie: Czy możliwa jest ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Uprawiasz sex bez zabezpieczenia, dziewczyna zażywa tabletkę w czwartej dobie. Nie wiadomo w którym dniu cyklu była, i myślisz że ktoś jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie,chyba tylko wróżbita Maciej.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

~marekkkk •
Jest po okresie ok. 2-3tyg.

Między 2 a 3 tyg jest 7 dni różnicy a to dużo, bo 2 tyg to mogą być dni płodne, a 3 tyg raczej nie ale to zależy od długości cyklu, a co do doświadczenia ~marta282 bzdury do kwadratu bo do zapłodnienia jak się ma pecha wystarczy jeden zdrowy plemnik a w preejakulacie jest ich wystarczająca ilość.

Odnośnik do komentarza

Jak się ma pecha, to w drewnianym kościele cegła może spaść mu na głowę;)
Dlatego nie można sądzić po sobie ,ja zgadzam się z Martą,bo mam podobne doświadczenia,
ale są kobiety, że wystarczy, jak facet powiesi spodnie na łóżku, zachodzą w ciążę,
oczywiście jest to przenośnia,
tak ,że nie ma o co się spierać ,bo nie ma reguły.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...