Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co myśleć


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu kłócę się z chłopakiem, ogólnie było między nami dobrze dopóki nie zaczęłam na niego naskakiwać że chodzi się upalić marihuaną. Wcześniej zrezygnował z twardszych narkotyków i myślałam że z tym też da sobie radę, jednak chyba ta substancja jest silniejsza. Zawsze się śmiałam z naiwnych dziewczyn które myślały że facet przestanie z miłości a sama wyszłam na taką głupią. Najbardziej bolało mnie to że kiedy ja mu mówiłam żeby przestał palić to on mi zarzucał że biorę psychotropy. Bolało mnie to bo ja przecież tego potrzebuje aby żyć normalnie na razie a on zamiast mnie wspierać to mi zazdrości że mam odloty "niby". Obraża się kiedy mówie na niego "ćpun" i mówi że mu jest przykro i że go nie wspieram? W czym mam go wspierać? W paleniu tego świństwa?! Ja rzuciłam papierosy po części dla niego. On nie rozumie że ja/my(jego matka też) to robimy z troski o niego.On twierdzi że ceni sobie czyjąś wolność-żałosne. Po kłótni mi powiedział że teraz będzie mu lżej na sercu bo nie będe go wkurzać moim gadanie o jego jaraniu. Powodzenia, skoro woli narkotyki. Życze mu aby wrócił do tych twardszych i wylądował na dnie społecznym. Teraz nie wiem na czym stoje...czy to już koniec? Cały czas mam nadzieje że sie odezwie. Pewnie druga strona też czeka na przeprosiny. Ale ja nie mam za co go przepraszać.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Ale o czym chcesz myśleć? Chłopak ma tendencje do łapania nałogów. Wyjdzie z marychy to wejdzie jeszcze w coś innego. Dasz rade tak funkcjonować, jak wieczny nadzorca? Zakładać rodzinę?
Z drugiej strony jeśli przeszedł z twardych na miękkie to może jest dla niego szansa, może twarde ultimatum, jak chcesz się bawić w terapeutkę.
Znam niestety przykłady, że nawet profesjonalni terapeuci nałogów nie powstrzymali swoich partnerów przed samounicestwieniem.
Ja, jak chce wolności dała bym mu tą wolność i popatrzyła co się wydarzy.
Wiem, że niestety marycha często jest zanieczyszczana różnymi dopalaczami i psychika może mu b. ucierpieć i to może być taka bomba z opóźnionym zapłonem. Wszystko zależy jakie lubisz klimaty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...