Skocz do zawartości
Forum

okres?


Gość obojetnie12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość obojetnie12

Witam.
Moja sytuacja wygląda tak:
Swój pierwszy raz przeżyłam kilka miesięcy temu, krew pojawiła się od razu, i to na prawdę dużo, nawet mdlałam. 2 stosunek odbył się w środę, a okres powinnam dostać 17-20 ( nieregularny).Zabezpieczaliśmy się. Podczas stosunku pojawiła się krew, i trwa do dzisiaj. Nie wiem czy to jest przez stosunek krwawienie, czy miesiączka. Krwi stosunkowo jest mało,ale wczoraj zaczął mnie boleć brzuch i krwi pojawiło się tyle jak podczas okresu, było to ok godziny 14, a pozniej nic,dzisiaj tak samo, lecz pojawiło się brązowa plama, a pozniej znow krew jak podczas okresu, poleciała poleciała i przestała i dalej nie ma..
Ocieraliśmy się o siebie z chłopakiem bez zabezpieczenia, w tamtym miesiącu.
Czy stosunek płciowy (2) mogl przesunac miesiaczke?Czy to krwawienie to okres?Czy okres moze wygladac tak, ze leci krew przez ok 1h, a później już w ogóle nic?
Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza

1. Mysle,ze raczej nie mial wpływu na przesunięcie.
2. Krwawienie to krwawienie a okres to okres,niestety. To nie jest to samo.
3. Nie to raczej bedzie krwawienie własnie. Okres czyli menstruacja musi troche potrwac (choc zdarzają sie wyjątki) bo blona sie złuszcza i to trwa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...