Skocz do zawartości
Forum

Jak delikatnie i ładnie się malować?


Gość M...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. U mnie w szkole zakazanym jest posiadanie makijażu na swojej skórze. Kończy się rok szkolny, więc chciałabym w następnej klasie już wiedzieć, co robić, by ładnie wyglądać. Zgłaszam się z pytaniem : Jak się pomalować, aby nie było tego za bardzo widać, a było ładnie? Próbowałam nakładać mało kosmetyków, ale wyglądałam tak, jakbym nie miała makijażu. Staram się o to, ponieważ bez niego wyglądam trochę brzydko. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość belllamijaaa

Co do makijażu to delikatne rzęsy,krem bb (poprawia wygląd cery,ale nie jest zbyt widoczny),jakis balsam do ust nawilżający,mozesz równiez lekko podmalowac brwi (najlepiej kredką w odcieniu podobnym do twoich brwi) jezeli masz je gęste i ładny kolor to jedyne co pozostaje to je wydepilowac,nadac im kształt,uwierz mi,brwi duzo dają co do wyglądu calej twarzy,ale nie rób takich jak wiekszosc dziewczyn,ktore nieumiejętnie je malują (grube,czarne krechy są okropne) na youtube znajdziesz duzo porad co do makijazu oraz malowania brwi.Najważniejsze,nie myśl o sobie ze jestes brzydka!!

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim liczy się umiar. W twoim przypadku wystarczy krem typu BB, odrobina pudru, tusz do rzęs i błyszczyk. Jeśli nie zadowalają cię właściwości kryjące kremu BB to rozważ zakup kremu CC, który stanowi połączenie kremu nawilżającego z korektorem i cechuje się lepszymi zdolnościami kryjącymi. Oczywiście wcześniej weź pod uwagę to, że im silniej kryjące kosmetyki będziesz stosować tym bardziej widoczny będzie twój makijaż.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...