Skocz do zawartości
Forum

chondromalacja kolana


Gość aldonka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina232

u mnie wizyta w profemedzie była już po 4dniach od momentu jak się umawiałam, także jeśli o czas chodzi to bardzo sobie chwalę, bo można w miarę szybko zainterweniować jak coś się dzieje. żeby było śmieszniej-na nfz na listopad dostałam termin

Odnośnik do komentarza

w sumie gdyby termin wizyty byłby dostępny już na kolejny dzień, to nie byłby to dla mnie szczególnie dobry sygnał :D w sensie na dobrego specjalistę zwykle się choć troszkę czeka, bo to oznaka że ma wielu pacjentów :)

Odnośnik do komentarza

jasne, można długo poczekać, ale ja rozumiem "długo" jako tydzień, dwa-jeśli ktoś jest w chorobie, a u nas trzeba czekać miesiącami, to chyba coś nie jest tak jak być powinno. prywatnie chociaż traktują jak człowieka i po kilku dniach nie jest sie już zdanym tylko na siebie w razie draki

Odnośnik do komentarza

to fakt, ale np. kiedyś chodziłam prywatnie do takiej dermatolog do której się czekało 3 miesiące, takie kolejki - lekarka rewelacyjna, także jakoś się specjalnie nie burzę bo wiem że jak długo się czeka, to zwykle właśnie dobry znak :D a prywatne kliniki wybieram właśnie ze względu poświęcanego pacjentowi czasu i podejścia do problemu, przynajmniej nikt nie robi wielkiej łaski że w ogóle cię przyjmuje...

Odnośnik do komentarza

oczywiście, jeśli nie dzieje się nam nic, z czym nie można byłoby poczekać 3 miesiące to ok, w takim wypadku czekanie to kwestia wyboru przecież. mi chodzi o przypadek, kiedy czas oczekiwania na interwencję lekarza wpływa już negatywnie na nasze zdrowie i każdy dzień jest cenny. z tego względu do mnie przemawiają ich terminy

Odnośnik do komentarza

szkoda dzieciaków, sama jeszcze mogę czekać jak trzeba ale jak coś dzieje się mojemu dziecku i mi mówią że 165dni czekania na wizytę, to coś chyba nie halo. od razu poszłam do przychodni prywatnie, jak się okazało całkiem słusznie bo później mógłby być jakiś problem z wiązadłami. specjaliście w profemedzie nieocenieni

Odnośnik do komentarza
Gość dr.oj boli

Witam
Prawdziwą przyczyną bólu stawów i złego krążenia jest niedobór boru i krzemu w organizmie. Przemysłowo produkowana żywność ich prawie nie zawiera dlatego czujemy się ciągle głodni i przejadamy się - tyjemy- ale nie dostarczamy organizmowi niezbędnych pierwiastków do prawidłowego funkcjonowania. Uzupełniając nadmiernie wapń nie wchłaniamy go do kości a odkłada się on w żyłach i pogarsza krążenie i pracę stawów.

Odnośnik do komentarza
Gość kazienka13

uzupełnianie niedoborów kiedy kontuzja już rzeczywiście jest-chyba nie jest wystarczające. myślę że trzeba je uzupełniać profilaktycznie, ale kiedy nie dawałam rady się poruszac i byłam skazana na rehabilitację, zdecydowałam się na pomoc przychodni w której są odpowiedni specjaliści

Odnośnik do komentarza

ja to się tylko zastanawiam jak później będzie z terminami, bo sama zapisałam się na konsultację na przyszłą środę i jak do tej pory bez problemu, szybko a jeśli będę potrzebowała kolejnych wizyt to jak to się przedstawia? też w miarę do wytrzymania czasowo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...