Skocz do zawartości
Forum

problem ze świecąca twarzą


Gość kasia08

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważ zakup dwóch kremów do twarzy. Jeden o właściwościach seboregulujących na noc, a drugi o właściwościach matujących na dzień. Poza tym, w ciągu dnia możesz stosować bibułki bądź też pudry matujące. Co do rozszerzonych naczyń krwionośnych (pajączków) to zwróć uwagę na to, aby stosowane przez ciebie kremy zawierały składniki wzmacniające ściany naczyń, np. witaminę C, escynę, miłorząb japoński czy rutynę.

Odnośnik do komentarza

Wieczorem stosuje peeling i później kremuje twarz kremem intensywnie nawilżającym firmy Nivea i jest ok. Rano tylko przypudruje twarz. Widzę też, że jak się wyśpię to twarz wygląda lepiej.

Wiele osób boi się nieco pożyczek w bankach, w dalszym ciągu jest przeświadczenie, że po prostu są one kiepskie - wysokie oprocentowane, etc. A przecież często takie pożyczki Warszawa http://dobrekredyty.com.pl są naprawdę idealnym rozwiązaniem!

Odnośnik do komentarza

~kasia08
Już kosmetyczka mi kiedyś powiedziała , że taki mój urok , więc do dermatologa raczej się nie wybiorę

Możesz ewentualnie rozważyć wykonanie mezoterapii bezigłowej w gabinecie kosmetycznym. Zabieg polega na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry aktywnych substancji kosmetycznych, w twoim przypadku byłby by to składniki ograniczające aktywność gruczołów łojowych.

Odnośnik do komentarza

Długo miałam problem z przetłuszczającą się skórą twarzy. Też usłyszałam, że taki "mój urok". Jednak od jakiegoś czasu używam kosmetyków z serii PORE&MATT CONTROL (krem, serum i mgiełka w sprayu) i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie mniejsze wydzielanie sebum, mniejsze pory, skóra nie "świeci się", wygląda zdrowiej i młodziej. Zdecydowanie polecam i ciekawa jestem innych opinii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...