Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duża możliwość że jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

~e...l
Hej mam 16 lat i nie wiem czy jestem w ciąży okres mi się spóźnia 3 dni i nie wiem co robić. Uprawiałam stosunek z chlopakiem bez zabezpieczenia w dni nieplodne. Czy jest możliwość ze jest w ciąży?
-

Spokojnie trzy dni spóźnienia nic nie oznacz w tym wieku, dorastasz i twoja miesiączka będzie dopiero regularna, po urodzeniu przez, ciebie pierwszego dziecka! Nie sądzę abyś była w ciąży.Zalecam udanie się do lekarza,(internista,pediatra) i udanie się na badania morfologii.
I oczywiście wizyta u ginekologa.

Odnośnik do komentarza

~c...l
Witam , uprawiałem petting z dziewczyną przez ubranie , ona Spodnie rajstopy i majtki a ja miałem tylko majtki i doszło do wytrysku , plemniki przenikną przez spodnie i zapłodnia ? Czytam u was ale kązdy ginekolog ma inne zdanie i już sam nie wiem . Prosze o odpowiedz

W tej sprawie piszę krótko.Szansę na zapłodnienie w taki, sposób są, praktycznie znikome.Więc nie sądzę aby doszło do zapłodnienia, możecie spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Witam ,parę dni temu odbyłem stosunek z zabezpieczeniem (tylko prezerwatywa ) ,po jakiś 20 min. Odbyliśmy jeszcze jeden stosunek juz w innej prezerwatywie ale podczas zakładania członek który wcześniej był wytarty tylko papierem recznikowym dotknął zewnętrznej strony prezerwatywy ,stąd moje pytanie :czy plemniki mogą być aktywne w spermie (po 20 min.)która w śladowych mogła znaleźć się na zewnętrznej stronie i jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w tym przypadku bardzo bym prosił o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Mój problem dotyczy stosunku (dokładnie trzech stosunków, dodam, że nie długich!) nie do końca przerywanych. Chodzi o to, że współżyłam z chłopakiem bez prezerwatywy, ale on wyciągnął penisa długo przed wytryskiem (dodam, że za każdym razem przed włożeniem go był "wyczyszczony" więc nic na nim nie było. Niestety nie jestem pewna na 100% czy były to dni płodne, lecz myślę że nie ponieważ dopiero później zaobserwowałam śluź charakterystyczny dla dni płodnych.

Odnośnik do komentarza

moje cykle trwaja około 30 dni, być teraz troche dłużej bo cały czas okropnie się stresuje, nie śpie i mam bardzo zły nastrój). później dowiedziałam się już że mój okres był 7 grudnia. Jeszcze go nie dostałam, ale mam bolące piersi, jestem rozdrażniona i czasem boli mnie brzuch. nie wiem teraz czy powinnam się martwić o to czy jestem w ciąży czy nieCzytałam wiele opinii na temat tego płynu przed wytryskiem, lecz nie było jednoznacznej opinii na ten temat Czy ten plyn wydziela sie przed orgazmem

Odnośnik do komentarza

Ostatnio podczas pettingu dotykalem preejakulatu. Po czym wkladalem palec dziewczynie do pochwy. Nie czulem na nim plynnego świeżego plynu oraz staralem sie wytrzec palce o posciel odrazu po dotknieciu plynu nie dotykalem jej tam. 19. 12 to robilismy i miala dni plodne potem tez 25 i 26. 3. 1 dostala okresu. Czy moglo dojsc do zaplodnienia jakie sa szanse?

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś jest 6 stycznia i w sylwestra dokładnie 31 kochaliśmy się z dziewczyną, ale bez seksu, po prostu poprzez przytulanie i sprawianie sobie przyjemności, w tym przypadku ja dziewczynie, po pewnym czasie zacząłem jej dotykać po pochwie, to było kilka sekund, max 10, nie włożyłem do środka, ani nie doszedłem, nic mi nie wypłynęło. Dziewczyna miała dni niepłodne z tego co wiem, bo teraz max 8 powinna dostać okres, a nie dostaje, rano bolały ją piersi, czy mogła w jakiś sposób zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam, z chłopakiem leżeliśmy na sobie w ubraniu (bielizna i spodnie), pieściliśmy się, możliwe, że miał bokserki mokre od preejakulatu. Czy jest szansa na ciążę? Wczoraj miałam termin okresu i spóźnia mi się. Objawy mam: obolałe piersi, sporadyczny ból jajników, chodziłam dziś często do łazienki. Czytałam, że mogą to być też objawy ciąży, do tego ten spóźniający się okres. Wytrysku nie było i byliśmy cały czas w ubraniu ale mimo to bardzo się boję, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

~d...l
Witam. Niedawno zakończyłam swoją przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi ok. 2 tygodni. Wczoraj uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Partner nie "skończył " ale prawdopodobnie doszło do przedwczesnego wytrysku. Czy tabletka "dzien po" jest koniecznością? Jestem ok 2 tyg przed miesiączką. Mam 19 lat i nie jestem gotowa na dziecko.
Dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
11 dni przed miesiączką to dni niepłodne, zatem ciąża możliwa, RU486 wskazane, albo urodzić. Zresztą skonsultuj to z ginekologiem i z chłopakiem.

Odnośnik do komentarza

na wszelki wypadek zrób test ciążowy, bo być może nie będzie trzeba. Pamiętaj, ok 5-tego dnia od zapłodnienia jajeczka rozpoczyna się ciąża i wtedy tylko skrobanka albo tabletka poronna. Sama absolutnie nie ryzykuj, idź do ginekologa, gdyż powikłania grożą nawet śmiercią.

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli 3tyg po poronieniu samoistnym(byłam w 10tyg ciąży) domowy test ciążowy wychodzi negatywny to oznacza, że było ono całkowite i nie jest konieczne łyżeczkowanie? Kiedy pojawi się pierwszy okres i czy mogę już wtedy zacząć przyjmować antykoncepcję hormonalną?

Odnośnik do komentarza

Witam! Od 2 dni spóźnia mi się miesiączka - ostatnio stosunek miał miejsce na początku grudnia (z zabezpieczeniem), po nim wystąpił 7 dniowy okres 14.12-21.12. Między tamtą miesiączką a dzisiejszym dniem nie doszło do stosunku. Czy mimo to mogę być w ciązy? Bolą mnie piersi, mam biegunkę i wyczuwam suchość w pochwie. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jakie jest ryzyko ciąży w przypadku wsunięcia pare razy członka do pochwy. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 16 /12, 17 dnia cyklu tj 1/01 w nocy zachciało nam się z partnerem zbliżenia pierwsze pieściliśmy się oralnie a potem analnie tylko przed mój facet wszedł w pochwe ok 4 razy.. długość cykli mam ok 28 +- 2 dni dodam jeszcze że ostatnio dość często się stresuje faktem ciąży i zbliżającą się sesją a dzisiaj teoretycznie powinnam dostać okres

Odnośnik do komentarza

Witam mam następujące pytanie czy podczas brania tabletek Novynette przez trzy miesiące można mieć okres i być w ciąży? Nie współżyłam od początku września 2015. Trzy okresy po tym były prawidłowe.Nie miałam czwartego okresu z rzędu- czy to może być wynik tego że przerwą trwała 8 dni i dopiero 9 dnia wziełam dwie tabletki?

Odnośnik do komentarza

mam b.nieregularne cykle od 30 do nawet 5o-kilku dni. 26 grudnia miałam okres który trwał ok 6 dn. 6 stycznia ponownie dostałam okres. W ostatnim jego dniu 913 stycznia) odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Chciałam zapytać czy istnieje w tym przypadku ryzyko ciąży? mam 35 lat

Odnośnik do komentarza

witam. 1 stycznia kontakt z partnerem przez bieliznę, mógł być preejakulat. Nie było penetracji. 7 stycznia dostałam okres. trwał 4 dni. Około 18 dnia cyklu bolały mnie piersi od strony pach. 24 dnia cyklu dostałam okres ( 5 dni wcześniej) i jest bardzo skąpy. Niby jest, potrzebuję podpaski ale mimo wszystko jest inny. Czy to ciąża? Czy sobie coś wmawiam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...