Skocz do zawartości
Forum

samotność


Gość anna1508

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anna1508

Jak poradzić sobie z samotnością ? Mam 33 lata, nie mam bliskiej osoby , nie mam nikogo. Nie mam szczęścia do facetów , nie mam znajomych. Ostatnio mam myśli samobójcze , chciałabym zginąć a jakimś wypadku samochodowym, często oglądam wypadki z udziałem tirów.

Odnośnik do komentarza

Rozumie Cie bardzo dobrze iz jestem w podobnym wieku mam 30 lat i tez ostatnio czuje sie samotny.
Tez niestety mam problemu z plcia przeciwna problemy brak powodzenia.
Wiem z wlasnego doswiadczenia ze dobrze jest sie zajac swoja pasja chodz latwo sie mowi trudniej sie robi.
Jak juz stwierdzisz ze nie potrafisz sobie poradzic to polecam Ci porade psychologiczna.
Psycholog napewno Ci pomoze abys latwiej spojrzala na zycie i pokaze ze nie jest az ono takie beznadziejne jak Tobie sie wydaje.
Zycze powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

anno, padło już wiele pomysłów, jak poradzić sobie z samotnością. Zamiast siedzieć w czterech ścianach i kontemplować swoją samotność, lepiej wyjdź do ludzi, zajmij się swoimi pasjami, rozwijaj zainteresowania - w ten sposób również łatwiej nawiązać nowe znajomości. Jesteś młodą kobietą i wierzę, że uda Ci się znaleźć na swojej drodze bratnią duszę. Tego Ci życzę. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość anna1508

Dziękuję serdecznie wszystkim za porady i ciepłe słowa . Staram się czytać książki , jedynie psychologiczne , w pracy mam ciągły kontakt z ludźmi , jestem raczej lubiana osobą jednak totalnie brak mi chęci do życia. Myślę , że najłatwiej by było ze sobą skończyć ,popadam w coraz większe przygnębienie i raz jest lepiej a raz gorzej .

Odnośnik do komentarza
Gość anna1508

Stało się tak po rozstaniu z chłopakiem , był dla mnie wszystkim przez rok a teraz nie mam nikogo . Nawet nie mam do kogo smsa napisać . Próbowałam poznać kogoś ale z marnym skutkiem i chyba mnie to zniechęcilo

Odnośnik do komentarza
Gość anna1508

Takie myśli trochę pomagają ogólnie w trudnych chwilach , bo życie często jest niezbyt łatwe . Ale najbardziej dobija mnie to , że jestem ciągle sama , bez planów na przyszłość , bez niczego

Odnośnik do komentarza
Gość anna1508

Próbuje zajmować się różnymi rzeczami ale jakoś nic mnie nie cieszy , mam totalna niechęć do wszystkiego chyba . Odpowiadałam na kilka ogłoszeń facetów , nawet był dłuższy kontakt z dwoma osobami , jednak nic z tego nie wynikło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...