Skocz do zawartości
Forum

Problemy z piersiami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch miesięcy swędzą mnie piersi... no dokładniej skóra na piersiach jak i na brzuchu (ale bardziej to 1..) Nie ma zaczerwień czy wysypki .. tylko czasami widzę takie pyłki ze schodzącej skóry. Potrafię się drapać aż do tego stopnia że pozostają mi potem strupki ;-;. Czy to może być uczulenie na coś ? Mam uczulenie na jedną firmę co proszki produkuje (do prania).. ale nie zmieniałam ostatnio detergentów czy coś ... wszystko po staremu.
Na 100% nie od tego że jest sucha, bo używam żelu pod prysznic z Nivea (używam go już długi czas więc to nie od niego)...
A jak już jesteśmy przy temacie brzucha ... to takie pojedyncze włoski (czarne) w okolicach pępka to normalne ?
Nie mam kogo się zapytać i nie wiem czy to tak ma być czy to jakieś problemy hormonalne...
Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

żona tez to miała, tak to prawdopodobnie uczulenie, a skoro wszystkie detergenty zmieniłaś podejrzewam mydło. Nivea ma dużo SLS czyli substancji która działa drażniąco na skórę i tylko daje wrażenie nawilżenia...Spróbuj balsamów i mydeł AA my tego stosujemy nawet dla dzieci bo jest delikatne i nie uczula. Jeszcze moja zona nie miała problemu po Ziaja (tak to się pisze?) i ostatnio używa isany? te rossmanowskie mydełka owocowe. a włoski to normalna sprawa, jeśli dopiero niedawno się pojawiły sprawdź poziom testosteronu, tak kobiety tez go maja i jak przekracza normę nawet czarne włoski na klacie mogą się pojawić. Pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...