Skocz do zawartości
Forum

czy jest możliwość zajscia w ciąże?


Gość kast

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawialem seks z partnerka, to sa nasze pierwsze razy wiec jakos szczegolnie bardzo dlugo on nie trwal, oczywiście sie zabezpieczamy prezerwatywa ktora nigdy nie pekla ani sie nie zsunela i byla poprawnie zalozona. Doszedłem poza jej organizmem ppo czym prezerwatywe sciagnalem zawiazalem i wyrzucilem do kosza. Po jakis pol godziny dostalem ponownego wzwodu wiec uwaznie zalozylem prezerwatywe i zaczelismy sie kochac tym razem dluzej ale do wytrysku doszlo równiez poza jej organizmem. Tak sobie mysle czy bylaby jaka kolwiek mozliwosc zajscia w ciąże? Dodam jeszcze ze partnerka była 4 dni po miesiaczce (zawsze uprawiamy seks w dni w ktorych ryzyko zajscia w ciaze jest najniższe) a ja zauwazylem bialo-wodna substancje na swoich pachwinach lecz nie przypominało to nasienia mysle iz był to srodek nawilzajacy prezerwatywe zmieszany ze sluzem z pochwy. Prezerwatywe za kazdym razem nadmuchuje i za kazdym razem powietrze z niej sie nie ulatnia - jest cala a cale nasienie jest w srodku. Czy mam się martwic ? Niby wszystko dopilnowane ale dziś podczas pettingu jej sluz był gęstszy niż w poprzednich dniach i mam lekkie obawy mimo zachowanej dużej ostrożności

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

"Doszedłem poza jej organizmem ppo czym prezerwatywe sciagnalem zawiazalem i wyrzucilem do kosza. Po jakis pol godziny dostalem ponownego wzwodu wiec uwaznie zalozylem prezerwatywe i zaczelismy sie kochac tym razem dluzej ale do wytrysku doszlo równiez poza jej organizmem. Tak sobie mysle czy bylaby jaka kolwiek mozliwosc zajscia w ciąże?"

Temat z cyklu: "spojrzał na mnie mężczyzna w windzie - czy powinnam juz kupić wózek?" ewentualnie "siedziałam dziś przy laptopie - czy zaszłam w cyberciążę?"

Dramat po prostu. Najpierw edukacja, potem kopulacja. Jak nie wiesz, skąd się biorą ciążę, to się nie zabieraj za niebezpieczne zabawy, jest tyle innych bezpiecznych, np. gra w berka, albo w chowanego.

Odnośnik do komentarza
Gość lissandra

bielka
Cztery dni po okresie to dni płodne. Ale miałeś prrzerwatywy więc nie.

zależy od cyklu. Nie zawsze są to dni płodne, owulacja może się przesunąć. nie powinno się ich dlatego wyliczać. Powinno się je wyznaczać. Pomocne mogą być testery owulacyjne np Afrodyta na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...