Skocz do zawartości
Forum

Ilość spermy


Gość Kapibara225

Rekomendowane odpowiedzi

Mało - to ile wg Ciebie?
Przeważająca większość mężczyzn ma ejakulaty o objętości łyżeczki do herbaty do łyżki stołowej (takiej, jaką jesz zupę). I to jet norma. Nie spodziewaj się, że inni chłopacy wylewają z siebie spermę kubkami. Wylewają ją łyżkami.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dokładnie od czego zależy ilość spermy , ale moge ci powiedzieć że mam 23 lata i widze , że wraz z wiekiem ilość sie zwiększa , przynajmniej u mnie .Zauwarzyłem też że znaczenie ma częstotliwość i długość .
Jak sie dojdzie w pare minut to bedzie mały wytrysk , a jak sie dochodzi dłużej to większy .
No i jak długo sie nie używa to potem też jest troche więcej .
Nie wiem ile mam testosteronu , ale chyba nie dużo bo zarost (na twarzy) mam żadki i nie jestem agresywny.
W najlepszym wypadkach czasem mam troche więcej niż łyżeczka .

Odnośnik do komentarza

"Kapibara225" Nie masz się czym martwić, jesteś jeszcze młody i ma pewno z wiekiem będzie jej coraz więcej. Ja wiem po sobie, że w Twoim wieku też nie było jej za dużo, z czasem to się zmieniło. Teraz jest jej tyle, ile pojemności ma łyżeczka stołowa, oczywiście zależy tez od tego jak często się masturbujesz/uprawiasz sex, jeśli się wstrzymujesz dłuższy okres to masz jej więcej, czym częściej tym może jej być mniej, zależy od organizmu. Ważne żeby sperma była zdrowa. Nie ilość a jakość :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...