Skocz do zawartości
Forum

masochizm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mój przyjaciel od dłuższego czasu ma pewien problem. Obecnie ma 20 lat. Zaczęło się od obejrzenia filmiku na yt w wieku 14-15 lat.Pierwsza dziewczyna zadowalala go właśnie w ten sposób (poprzez kopniaki i uderzenia w jądra byli wtedy w wieku 15 lat)
Później pojawiło się zaburzenie płci (moim zdaniem) chęć zakładania damskich ubrań.
Brak podniecenia np kobiecym ciałem i sexem.
Pierwszy raz spotkałam się z takim ''zjawiskiem''.
Nie wiem co mam robić,wiedząc że jest od tego uzależniony...

Odnośnik do komentarza

fit_girl, rozumiem, że przejmujesz się problemami przyjaciela, ale akurat tego kalibru problemów nie rozwiążesz, tym bardziej za niego. To on sam musi dostrzec, że coś jest nie tak, że ma zaburzenia w sferze seksualnej i udać się po pomoc do seksuologa. Ty jedynie możesz go wspierać, rozmawiać z nim na te tematy i próbować go zachęcić do tego, by skorzystał z profesjonalnej pomocy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość kinga44

Niech zgłosi się do seksuologa nawet na jedną wizytę. Zawsze może uznać, że nie jest gotowy albo mu nie odpowiada, ale zrobi jakiś krok. Jeśli jesteście z Warszawy, polecam specjalistów z Alfa-Leku. Poza tym, że pracują tam dobrzy lekarze, to można tam zapłacić tylko za jedną wizytę bez żadnego abonamentu. A, że prywatnie, to i bez kolejek.

Odnośnik do komentarza

fit_girl
Czyli ma zgłosić się do seksuologa?
Na czym będzie polegała terapia?

fit_girl, jeżeli podejrzewasz, że Twój przyjaciel ma zaburzenia preferencji seksualnych (masochizm), a być może także transwestytyzm (przebieranie się w kobiece ubrania), przydałaby się wizyta u seksuologa. Specjalista będzie miał szansę zdiagnozować Twojego przyjaciela i zaproponuje najlepsze leczenie, jak również wyjaśni na czym będzie polegała ewentualna terapia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ka-wa -
Rekordy Guinnessa - w Indiach jest facet, który ma rekord w ilości kopniaków w jaja /pokazali go na filmie/
A na tych śmiesznych filmikach, jest mnóstwo celowych walnięć w jaja.
Zadziwia mnie to, ale widać niektórzy to lubią i tolerują.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...