Skocz do zawartości
Forum

Różowa, owalna i łuszcząca się na obrzeżu plamka na ramieniu


Gość Kocik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś miesiąc temu pojawiła mi się na przedramieniu różowa plamka. Obecnie zrobiła się owalna ok. 2cm jaśniejsza w środku a brzeg jakby łuszczył się troszku i jest bardzie czerwony. Teraz pojawiają się nowe mniejsze na rękach, nogach, tułowiu i swędzą.
Lekarz powiedział,że to może uczulenie i dał jakieś tabletki ale średnio to przechodzi, bardzo powoli ale przestaje swędzieć!
Nie chce mi się wierzyć, że to uczulenie... oglądałam dużo zdjęć chorób skóry w internecie i najbardziej przypomina mi to łupież Gilberta. Ale lekarz stwierdził, że to nie może być Gilbert bo nie mam łupieżu we włosach. Łuszczyce też wykluczył, gdyż powiedział, że łuszczyca w młodym wieku występuje do 20lat (ja mam 30lat).
Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czy takie objawy może mieć uczulenie? Co to za choroba może być
Duża owalna na przedramieniu trochę brzegi łuszczą się i pojawiają się małe, swędzi.

Odnośnik do komentarza

U mnie na problemy skórne działa dobrze olej CBD, ja używam z Canapharm, dobra jakość produktów a CBD samo w sobie ma wiele leczniczych właściwości, pomaga w walce z trądzikiem,  działa przeciwzapalnie, odmładza i nawilża naskórek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...