Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczę, jem zdrowo a nadal nie chudnę ;(


Gość Eliza0211

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eliza0211

Witam, mam 19 lat, 161 wzrostu i ważę 71 kg.. od 2 miesięcy ćwiczę 5 razy w tygodniu(mel b pośladki, tiffany roth na boczki + rozne cwiczenia na nogi i dodatkowo 20 min skakania na skakance , od tygodnia do swoich treningów dołączyłam tabate spalającą tłuszcz. Jem zdrowo, praktycznie wcale nie spożywam produktów mącznych, zero słodyczy, fast foodow, a waga nadal w miejscu :/ Jedynie zauważyłam ze mam minimalnie mniejszy brzuch i boczki..

Odnośnik do komentarza

Ja też mam z tym problem, chociaż ja chcę, aby schudł mi brzuch. Jest okropny. Też zaczne ćwiczyć tabatę, robić brzuszki, skakać na skakance i jeździć na rolkach. Rolki to świetna sprawa na mięśnie pośladków i także brzucha. Polecam jazde na rolkach. :D

Odnośnik do komentarza
Gość STEWIA-MGR

Witam :) mam identyczny 'problem' 25lat podobne BMI, pół roku ćwiczeń 3-5 razy w tygodniu po 40-60min, teraz kupiłam TRX i ćwiczę intensywniej ale waga bez zmian od miesiąca....

Zrobiłam odpłatne badanie poziomu hormonów tarczycy. Wyszło mi TSH w normie (2,6) ale T3 i T4 skrajnie nisko ale w samym dole normy.

Lekarz rodzinny mnie 'uspokoił' że jedni mają szybszy metabolizm drudzy taki wolny jak ja...
Nie wiem czy iść prywatnie do endokrynologa.

Miał ktoś podobną sytuację?

Dieta: niski indeks glikemiczny od roku + bezgluten od ponad miesiąca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...