Skocz do zawartości
Forum

ćwiczę, zdrowo się odżywamiam, a mimo to nie potrafię schudnąć


Gość martitka35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martitka35

Witam serdecznie,
Mam 26 lat, 165cm wzrostu i ważę ok. 56kg. Od miesiąca ćwiczę rano 5-6 dni w tygodniu ok 45min-1godz. Jem zdrowo, unikam słodyczy, fast foodów nie lubię, piję dużo wody z cytryną i zielonej herbaty. Chodzę późno spać i ostatni posiłek (najczęściej jest to granola z jogurtem) jem o godz.8. W ciągu roku przytyłam 4kg i obecnie staram się wrócić do poprzedniej wagi i dodatkowo ujędrnić ciało, które jest dość wiotkie. Niestety efektów nie widać, czasami nawet waga skacze do góry powyżej 57kg. Bardzo proszę o pomoc. Czy coś robię źle? Chciałabym wrócić do starek wagi, w której czułam się najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie dziwne ze nie widac efektów. miesiąc pracy nad waga z regularnymi ćwiczeniami to duzo w sumie. Moze w takim razie mimo tego wszystkiego cos robisz zle,moze powinnas pojść do dietetyka i skonsultowac swoją dietę oraz ćwiczenia?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Jeżeli masz konto na Facebooku, poszukaj profil Magdalena Oszmałek, trener odżywiania. Napisz do Niej, powiedz, że przysyła Cię klubowicz Wojtek, a Ona na pewno Ci pomoże. Jeżeli nie osobiście, to pokieruje Cię do odpowiedniej osoby. Moja żona dzięki Jej pomocy schudła 16 kg w 7 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...