Skocz do zawartości
Forum

Brak motywacji - jak schudnąć w szybkim czasie?


Gość kundelka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kundelka

Witam. Mam prawie 25 lat i wagę 59kg przy wzroście 160cm. Wiadomo, nie mogę narzekać ale chciałabym schudnąć chociaż 4 kg. Nie mogę się zmotywować, ciągle coś podjadam. Tysiące razy zabierałam się do odchudzania, troszke ćwiczyłam ale później znowu było to samo. Mam najbardziej problem z brzuchem który jest paskudny, tym bardziej, że teraz już prawie wiosna. Ostatnio przytyłam też w udach i pupie. Nie daję sobie rady z tym wcale i często się załamuje psychicznie. Chciałabym schudnąć w ciągu miesiąca jak najwięcej. Jak to zrobic? Pomóżcie...Jak ograniczyć jedzenie, jak się zmotywować? :( Ćwiczenia nie są moją najlepszą pasją ale mogłabym ewentualnie troszkę poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Pora wziąść sie za siebie ;-) Najwyzszy czas gdy nie podobamy sie same sobie. Ja tez zaczelam dietę (od 2tyg jestem;) przez brzuszek. Nie mozna sie złamac w zadnym wypadku gdy juz powie się A trzeba powiedziec tez B;-)
Moze na poczatek zeby profesjonalnie sie za to zabrac i zeby zadzialalo bez zaczynania po sto razy wybierz sie do dietetyka , ktory dobierze Ci dietę.
Nastepnie ustal sposob cwiczen oraz ich regularność. Miej silną wolę i - nie podjadaj!
Po miesiącu takiej harówy i wyrzeczeń na pewno znowu sie sobie spodobasz a brzuch sie wyrzezbi;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...