Skocz do zawartości
Forum

22 lata najpierw torbiel trzustki teraz to


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Sprawa wyglada tak mam 22 lata od 16 roku zycia pracuje po budowie. Pol roku temu sracilem w tydzien bardzo wiele sily wiedzialem ze cos jest nie tak , po badaniach wykryto u mnie torbiel trzustki (55mmX44mm) ale Bog dal ze miesiac temu znikla problem moj polega na tym ze ciezko mi wogole funkcjonowac (kilometrowy spacer mnie meczy) proboje z tym walczyc drobnymi cwiczeniami . Moj lekarz zapiera sie ze to od nerwow (chodz ja mam inne zdanie) dal mi tabletki "hydroxyzinum" bralem je przez okres 2 tygodni ale wcale nic nie pomagalo (wiec ich nie biore) na te problemy z dusznoscia i szybkim meczeniem sie wrocilem do niego i "zazadalem" ekg serca (w ktorym nic nie stwierdzil) oraz testu krwi na krzepice (to tez bylo w normie) dodam ze przez te pol roku siedzialem w domu nie wykonujac praktycznie nic oprocz obowiazkow domowych . Mysle ze to jest moja przyczyna takie zastygniecie prosze o rade co mam z tym robic ? zaczac cwiczyc ? czy zrobic jeszcze jakies badania ? dodam jeszcze ze mam 185 cm i waze 70kg z gory bardzo wszystkim dziekuje .Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza

Witaj,

Nie wiem jaka jest Twoja dieta bo to od niej zależy nasze zdrowie i kondycja oraz czy w grę wchodzą używki. Ale na początek powinien uzupełnić podstawowe witaminy i minerały, koniecznie wit C, E i wit z grupy B, D3 oraz Jod bo to jest metabolizm energetyczny. Powinieneś zaopatrzyć się w dobre suplementy oby tylko nie z apteki bo tam to można iść po bandaż co najwyżej.

Jeśli są problemy z trzustką to odstawić cukier oraz wszelkie produkty zbożowe czyli chleb, wszelkie makarony, kasze oprócz gryczanej w małych ilościach i zacząć jeść tłuszcze nasycone bo dają dużo energii, której Tobie brakuje czyli smalec, masło, olej kokosowy powinny być dla Ciebie paliwem, energia z nich pozyskiwana jest o wiele wydajniejsza niż ta z węglowodanów i koniecznie dostarczać niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6.

Nie jestem lekarzem, jestem naturoterapeutą, lekarz Ci o tym nie powie bo po pierwsze nie ma w tym interesu, a po drugie najprawdopodobniej nie wie. Jeśli chcesz o tym więcej pogadać odezwij się przez wiadomość prywatną napisz mi co jesz oraz jak wygląda Twój dzienny jadłospis.

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...