Skocz do zawartości
Forum

Jestem sapioseksualna...


Gość sapiosapio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sapiosapio

Tak jak powyżej. Zastanawiam się czy jest to cos dziwnego, jakieś zboczenie. Nie zwrócę uwagi na faceta dopóki nie zwróci mojej swoją inteligencją. Przez to odrzuciłam już wielu chłopaków. To jest całkiem normalne?

Odnośnik do komentarza
Gość sapiosapio

Znaczy ogólnie to stanowi pewnego rodzaju fetysz. Np kiedy słyszę jak ktoś opowiada z sensem i zna sie na tyn co mowi chociażby coś biologicznego. To potrafi mnie nawet podniecic i zastapic gre wstepna :D

Odnośnik do komentarza
Gość krwawa_wanda

tak. może być nawet kompletnie nie w moim typie i stary, np. Żakowski, boże jakbym chciała mieć takiego elokwentnego jak Żakowski

panowie chcą pięknych kobiet, które będą im przynosić wypłatę w zębach. to już umiłowanie dla intelektu jest bardziej normalne dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy jest to cos dziwnego, jakieś zboczenie. Nie zwrócę uwagi na faceta dopóki nie zwróci mojej swoją inteligencją. Przez to odrzuciłam już wielu chłopaków. To jest całkiem normalne?
To jest normalne i nie jest żadnym zboczeniem. Inteligentny mężczyzna oznacza mężczyznę zaradnego, który poradzi sobie w różnych warunkach, który szybko adaptuje się do zmian. Przy takim partnerze kobieta może czuć się bezpieczna. Sapioseksualizm jest po prostu preferencją seksualną, nie żadnym zaburzeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...