Skocz do zawartości
Forum

Jakie czytacie czasopisma?


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katieannmaggy
Ja potrafię setny raz przeczytać moje ulubione pisemko URODA ;)kiedyś czytałam Avanti, ale moim zdaniem uroda lepsza...
Czytam też czasami Victor Gimnazjalista lub Cogito. Czytam różne artykuły w internecie, lub czytam książki dla nastolatek z biblioteki...
A moją ulubioną książką jest HP wszystkie części...
Odnośnik do komentarza
Jedyne czasopismo, na jakie wydaję pieniądze, to Dziewczyna - dobra jakość, niska cena, a trzeba się także orientować w kulturze masowej ;)
Poza tym wolę wydawać pieniądze na książki. Ostatnio chciałam sobie kupić Sprawiedliwość Owiec (polecam, jest dość specyficzna, ale fajna) i mi kobieta w księgarni walnęła tekst, że to jest stara książka i nie mają jej w ofercie. Sorry kochani, Król Edyp to nie z tego wieku nawet jest i na takie gadki to jakie się nie łapię.
Tak więc jeśli chodzi o książki - uwielbiam wyszukiwać interesujące tytuły. Zaś do gazet - cóż, i tak najczęściej przeglądam program TV :D
Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Zelmerlow
Z miesięczników dla nastolatek wybieram Twista i Dziewczyne, ale częściej czytam Detektywa. W ostateczności może być też Śledztwo, ale moim zdaniem gorzej opisane są poszczególne sytuacje. Z książek to najczęściej czytam te autorstwa Meg Cabot. Czytałam też kiedyś "My dzieci z dworca zoo". Super książka. A aktualnie czytam "Klub niewiniątek". Też całkiem fajna.
Odnośnik do komentarza
Ja czytuje "fashion magazine". Ale nie tylko kiedy mi się nudzi:) Ta gazetka mimo, ze jest kwartalnikiem wystarcza na bardzo długo, można ją przeglądać dziesiątki razy, zawsze znajdzie się coś nowego i nigdy się nie znudzi
Odnośnik do komentarza
nie czytam gazetek często, wolę książki w wolnym czasie.
jak już to sięgam po pisemka w stylu "dobra pani domu na obcasach" żeby nie nudzić się w poczekalni, w autobusie albo jak chcę jakiś przepis na obiad gdy wena mnie opuści B) to będzie jakoś... cosmopolitan, twój styl, pani domu, naj...
a regularnie znajdzie się u mnie program telewizyjny i pismo o sztuce, art&business, ze względu na profil mojej szkoły, ale teraz bardziej ze względu na sentyment... :shy:
Odnośnik do komentarza
Tak "Wysokie Obcasy" też polecam. Poza tym jestem z Krakowa i lubię tutejszy darmowy dwumiesięcznik "Miasto Kobiet". Bardzo przyjemna gazetka. No widocznie nie tylko mi się podoba, bo z tego co widziałam to będzie też w Warszawie.
Z innych, nie typowo kobiecych czasopism to "Lizard"
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...