Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione przedmioty


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

no tak...wiekszosc lubi histe....a ja poprostu nie cierpie. nie to zeby mnie nie obchodzily np dzieje polski czy takie tam tylko mam straszne trudnosci z zapamietaniem dat. serio. zam date swojego urodzenia i tyle....i pewnie dlatego zawsze mam ta 3 na koniec roku....:@
Odnośnik do komentarza
a tam wiekszosc^^
w historii daty sa akurat najmniej wazne. Cóz z tego ze bedziesz pamietac date bitwy pod Grunwaldem skoro nie bedziesz znac kulisów, przyczyn skutków. Historia to nie tylko daty i radze Wam zmienic tok myslenia jesli tak uwazacie:) Gdy przelecicie dzieje powrzechne od samego poczatku zauwazycie ze jak wiele nowych rzeczy dostrzeegacie w zyciu codziennym, bo historia naprawde 'otwiera oczy na swiat'
'Historia est magistra vitae'
Moze i banał ale jednak cos w tym jest;)
Odnośnik do komentarza
polski jest fajny, nie ogranicza Cie, pozwala rozwijac kreatywnosc, takie cos mi odpowiada.
matma...hmmm nigdy nie miałam z nia problemów, ale zadnej przyjemnosci z nauki tez nie...
co do bioli to róznie. Bardzo lubiłam anatomie człowieka , ciekawiło mnie to po prostu, reszta juz niekoniecznie...
juz wole zjeb*** wojny Rzeczpospolitej z sasiadami z XVII w niz jakąs pokręconą genetykę z allelami^^ :lol:
Odnośnik do komentarza
Gość chelsea1112
Ja najbardziej lubię biologię, chemię, historię i j. niemiecki, angielski.
Matmę tak średnio lubię, raczej mi dobrze w niej idzie, ale jest dość nudna.
Polski też tak średnio lubię, nie mam do tego głowy. Zawsze najniższa ocena to polski...
Oczywiście lubię też plastykę, technikę, muzykę i informatykę.
Wf tak średnio - zazwyczaj mi się nie chce chodzić. Lubię gry zespołowe, ale nie lubię lekkoatletyki, a nie nawidze biegów!!! Z wf też nie jestem najlepsza...
;)
Odnośnik do komentarza
Gość Misia0014
ja lubię biologię, polski (mimo, że mam okropną nauczycielkę), chemię, angielski, trochę wos. za wf-em za bardzo nie przepadam- lubię tylko gimnastykę nie lubię gier zespołowych. matma idzie mie świetnie, ale nauka jej nie sprawia mi przyjemności. nienawidzę niemieckiego, muzyki, plastyki. zgadzam się z shelby- historia jest świetna. w podstawówce nie lubiłam, bo nauczycielka nie pomagała mi poznawać lepiej historii. za to teraz mam super nauczycielkę i uwielbiam historię. to, co wcześniej było straaasznie nudne teraz wydaje mi się świetne:)
Odnośnik do komentarza
Gość agacia962
ja lubię muzykę(bo chodzę do szkoły muzycznej:))polski lubię ale nie lubię w nim ortografii ja tego po prostu nie umiem :( wszędzie popełniam błędy a znajomi się zemnie śmieją:\
no a tak to lubię plastykę, informatykę,przyrodę:p
Odnośnik do komentarza
a ja stwierdzam po semestralnym zastanowieniu ze historia jest beznadziejna xD
zdawałam to cholerstwo na maturze, po częsci swiadomie zdecydowałam się na taki a nie inny kierunek studiów, gdzie z historia będę miec do czynienia, ale teraz gdy mam 3 duuuze przedmioty historyczne to szlag mnie trafia, gdy muszę się tego uczyc, kiedy jest tyle o wiele ciekawszych rzeczy.
Nadprzedmiot nr 1 obecnie : logika:D
Odnośnik do komentarza
Moje ulubione przedmioty to: j.polski, angielski, historia(ostatnio troche mniej bo facet z hiry mnie wk...ia), calkiem dobrze mi idzie z matmy i nawet to lubie, ale w zeszlym roku lepsza baba nas uczyla i lepiej mi szlo nir to co teraz. Zaskocze was pewnie, bo lubie...wf:smilewinkgrin:. Calkiem dobrze mi idzie, jedynie, czego nie do konca lubie i nie umiem to grac w noge. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
ja juz nie mam takich przedmiotów;p Ale zawsze lubiłam Polski, biologie, geografdie i w-f;) Poliglotką nigdy nie byłam:P a teraz cóz... nie lubie żadnego;p heh;) ewentualnie Anatomia i Technologia postaci leków;):P
Odnośnik do komentarza
tęsknię za czasami, kiedy miałam takie przedmioty jak biologia, polski i wos..teraz użeram się ze statystyką matematyczną i makroekonomią, w liceum lubiłam język angielski i w-f, teraz wybór jest dość ciężki co do ulubionych przedmiotów, szczególnie dlatego, że co pół roku są inne i coraz ciekawsze ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...