Skocz do zawartości
Forum

Jak dlugo moze opoznic sie kolejny cykl ?


Gość Anubis21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dziewczyny okres wypadal 16 maja dzis jest 20 czerwca a wiec 35 dzien cykl, przewaznie miala 30 dniowy cykl. Kochalismy sie 24 maja oraz 7 czerwca w zabezpieczeniach ( był sprawdzany kondon po stosunku wszytko wygladalo wporzadku) ale rowniez czasem bawislimy sie troche bez, lecz bez finalu. w dniach od 24 do 7 nie kochalismy sie, a tym bardziej 31 maja gdzie wypada 14 dzien cyklu a wiec dnia najwiekszego zagrozenia. Rozpoczecie kolejnego krwawienia spoznia sie juz 5 dzien... dziewczyna mowila mi iz jakos 14 czerwca miała bule podobne do tych przypominajacych miesiaczke, ale pozniej one ustapily. 19 czerwca czyli wczoraj rowniez bolal ja brzuch ale miesiaczka jakos nie przyszla.... stresuje sie troche, chociaz w gruncie rzeczy wszytko powinno byc wporzadku, poniewaz nie bylo tzw. finaly, lecz zdaje sobie sprawe ze gumka mogla zawiesc mimo wszystko jak i rowniez ze zabawa bez mogla spowodowac Witam
Dziewczyny okres wypadal 16 maja dzis jest 21 czerwca a wiec 36 dzien cyklu, przewaznie miala 30 dniowy cykl. Kochalismy sie 24 maja oraz 7 czerwca w zabezpieczeniach ( był sprawdzany kondon po stosunku wszytko wygladalo wporzadku) ale rowniez czasem bawislimy sie troche bez, lecz bez finalu. w dniach od 24 do 7 nie kochalismy sie, a tym bardziej 31 maja gdzie wypada 14 dzien misiaczki a wiec dnia najwiekszego zagrozenia. Okres spoznia sie juz 6 dzien... dziewczyna mowila mi iz jakos 14 maja miała bule podobne do tych przypominajacych miesiaczke, ale pozniej one ustapily. 19 czerwca czyli wczoraj rowniez bolal ja brzuch i od jakiegos czasu te bule sie stale powtarzaja ale sa krotkie.i nie ma spodsiewanej miesiaczki.... stresuje sie troche, chociaz w gruncie rzeczy wszytko powinno byc wporzadku, poniewaz nie bylo tzw. finaly, lecz zdaje sobie sprawe ze gumka mogla zawiesc mimo wszystko jak i rowniez ze zabawa bez mogla spowodowac kropelkowanie. Dziewczyna niedawno była w gorach oraz zachorowałą ( katar) oraz miala troche stresu przed egzaminami... Ile moze spoznic sie okres? slyszalem od kolezanki ze jej spoznil sie nawet miesiac, bylo to zwiazane ze stresem... Wiem ze mogeisc po test i sprawdzic wszytko ale najpierw chcialem sie poradzic kogos bardziej obeznanego w tych sprawach Jak oceniacie prawdopdobienstwo zajscia w cieze? wiem ze to glupie pytanie ale chyba musialem je zdac......
pozdrawiam i czekam na logiczne odpowiedzi a nie chamowate typu jestes ojcem....
Odnośnik do komentarza

cyt.:
Kochalismy sie 24 maja oraz 7 czerwca w zabezpieczeniach ( był sprawdzany kondon po stosunku wszytko wygladalo wporzadku) ale rowniez czasem bawislimy sie troche bez, lecz bez finalu. w dniach od 24 do 7 nie kochalismy sie, a tym bardziej 31 maja gdzie wypada 14 dzien misiaczki a wiec dnia najwiekszego zagrozenia.
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
I właśnie, na tym polega źle wychowane/uświadomione seksualnie społeczeństwo!!!! Rzecz polega na tym, że po seksie w prezerwatywie i późniejszej zabawie bez "finału" w pochwie, uwalnia się plemnik schowany pod napletkiem lub w cewce moczowej!!! Notabene, wystarczy tylko jeden by zapłodnić!!!! No i ciąża gotowa. Miłego niańczenia życzę, i raczej wal do szkoły po nauki, bo niebawem będziesz się znowu bawić jak debilka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...