Skocz do zawartości
Forum

ciuchy dla mniejszych osób . ?


Gość ona741

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie . macie jakieś pomysły jestem niska i strasznie młodziutko wyglądam , mam dziecinną twarz . wiem , że większość będzie pisała że jak będe dorosła będe żałowała itp. . tylko że ja już naprawde mam dość słuchania tych wyśmiewań ;/ pomóżciee . głównie chodzi o to jak zacząć się ubierać żeby wyglądać doroślej .
Odnośnik do komentarza
hehe ja mam prawie 20 a wszyscy mówia ze wygladam na co najwyzej 15 i tez mnie to troche denerwuje ale tylko troche^^.
A co do ubioru to jakos specjalnie nie ma co kombinowac IMO. Bo bez sensu jest zmieniac styl na taki, w ktorym nie bedziesz sie czuła dobrze.
Ale mozna sobie jakos posrednio dopomóc przeciez.
Masz dziecinną twarz? Pomysl nad jakims subtelnym makijazem, moze zmiana fryzury?
Co do stroju to pomocny moze okazac sie wybór koloru obran. Od jakiegos czasu sama wybieram tylko stonowane kolory...głównie czarny, granatowy,bordowy, szary, biały itp Ale mi to odpowiada, nic na siłe. No i mozna zmienic nieco sam dobór ciuchów, zamiast sportowych bardziej eleganckie. Choc ja tam wolę jeansy i wygodną bluzę, niz spódnicę, obcasy czy jakies dopasowane sweterki. Jeszcze bede miała czas by sie w tym nachodzic, a potem bede załowac, ze pewien styl nie jest juz dla mnie własciwy^^
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...