Skocz do zawartości
Forum

Emo


Gość HelloKitty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xPoziomkax
__GiRL__blOOd__ napisał/a:
Ja jestem EMO:D:D KOcham ten styl ale kolczyki w wardze mi sie nie podobaja:|


Wszyskie wasze odpowiedzi mnie śmieszą [!]
Emo to nie styl !! To nie ciuchy ! Nie kolczyki ! Nie makijaż... a serce.. Emo się tną .. są płaczliwi ...... Ponieważ mają trudne życie .. i to są właśnie Emo !!!! Dlaczego wszyscy stawiają na wygląd?! To nie zależy od tego że : 'Ach .. od dziś se bede Emo' NIE !! To już ma się w sobie i tyle !!!!!!!!! Koniec kropka .!
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
To jest odpowiedz do Poziomki. UWAGA! Mylisz sie. Ludzie EMO wcale sie nie tna. To nie ma ze soba nic wspolnego!!! Mam kolezanke-emo i ona wie wiele o innych ludziach podobnych do siebie. To ze Ludzie-EMO maja cos wspolnego z cieciem sie to bzdura! Glupia plotka! Emo to jak najbardziej styl w ktorym dominuje czern. A zespoly-emo czesto w pisza swoje texty o problemach ludzi. To okropne jak ktos posadza ludzi po pozorach....bo uslyszal gdzies glupie plotki od osob ktore za stylem emo nie przepadaja i tak naprawde nie wiedza o co w nim chodzi.:@:@ NIe osadzajcie ludzi po pozorach!!!:no:
Odnośnik do komentarza
Wiekszość tzw, EMO nie ma pojęcia z czym się utożsamia. Styl makijazu, uczesania czy mody nie stanowi istoty tego zjawiska. To jedynie forma uzewnętrzniania tego co w tzw. EMO jest najwaznijesze, chodzi mi o strone emocjonalna. Sama nie jestem EMO i tak naprawde smiesza mnie takie zachowania,ale umalowanie sie czy uczesanie w okreslanym stylu i podawanie sie za kogoś kim się nie jest, tylko dlatego ze jest to modne to juz całkowity nonsens^^

inna strona zjawiska, moim zdaniem bardzo trafna, bo podana w ironicznymi tonie znajduje sie w nonsenopedii własnie pod hasłem EMO.
Polecam gorąco xD
Odnośnik do komentarza
śmieszy Cię styl emo.....pchie.....każdy ubiera sie jak lubi i jak chce a to ze komus moze podobac sie styl emonie jest niczym strasznym. A mnie śmieszy to jak dziewczyny chodza po ulicach umalowane i ubrane jak małe dziewczynki tzn. kolorowo i dziecinnie. Mi osobiscie podoba sie styl emo i czesto mam umalowane oczy czarna kredka a ubrania wybieram w ciemnych kolorach. Mam tez fryzurke w stylu emo i wcale mnie to nie smieszy:/
Odnośnik do komentarza
z tego co napisałaś wywnioskowałam ze bardzo pobieznie przeczytałas mój post... samo juz twoje stwierdzenie ze malujesz oczy kredką czy ubierasz się na czarno nie czyni Cie EMO.
Trzeba najpierw pojąć sama definicję stylu, choc moim zdaniem akurat w tym przypadku uzycie tego słowa jest nieadekwatne do zjawiska.

A smiesza mnie nie tzw. EMO ale osoby które nie rozumieją o co w nim chodzi a podają się za część tego ruchu, bo tak bym to okresliła. Styl ubierania czy uczesania jest jego tylko zewnętrzną częścią, a dla niektórych stanowi jego całosc. I to jest w tym wszystkim smieszne, a raczej moze załosne^^
Odnośnik do komentarza
U mnie nie chodzi o to ze wygladam jak emo. Dla mnie emo to nie tylko styl ubierania sie, malowania czy uczesania. Emo to dla mnie styl zycia. Napisalabym wiecej ale nie chce rozwlekac odpowiedzi bo jeszcze zostane zle zrozumiana i wyjde na "smieszna" malolate.
Odnośnik do komentarza
hmmm ja mam bardzo pragmatyczne podejscie do zycia i nie czuje potrzeby kreowania jakiegoś swojego stylu, tym bardziej podpinania się po bardzo modne ostatnio "style" jakim jest niewątpliwie EMO. Zarówno oni, jak tez inne subkultury, z których polowa to zwykli pozoranci, mnie trochę bawi. Nie pisze tego zeby kogoś zdenerwowac czy obrazic.
Po prostu nie rozumiem tego^^ Zdecydowana część takich osób, ubiera się, maluje czy nawet zachowuje w okreslony dla danej grupy, stylu sposób tylko i wyłacznie z powodu poczucia wyróznienia się z otoczenia...:uhoh::lol:
Odnośnik do komentarza
własnie w tym problem, ze prawdziwych chyba nie znam. Otacza mnie za to spora grupa osob, które tak jak napisałam- jedynie kreują się na kogoś kim w rzeczywistosci nie sa. Wiekszość z nich nie zmieniała swojego zachowania a jedynie sposób ubierania a okresla sie tym mianem^^ no to chyba cos tu nie gra, nie sadzisz?
Do osob, które zachowują sie zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie mam absolutnie nic. Podobnie jak do tych, które ( konkretnie w przypadku EMO) wybierają ten "styl" powiedzmy ubioru, fryzury czy makijazu ale nie starają sie z dnia na dzien przekonac otoczenia ze przeszły jakąś wewnętrzną metamorfozę, która nagle uczyniła ich tzw.EMO. Dla mnie ten "styl" jest raczej rodzajem subkultury i ograniczanie go jedynie to spraw mody jest zbyt powierzchowne i trochę nie do przyjęcia.;)
Odnośnik do komentarza
Zgadzam sie z Toba tym ze niektorzy ludzie wybieraja styl tylko ze wzgledu na mode a nie ze wzgledu na sposob zachowania itd. Ale znam osoby dla ktorych styl emo to cale zycie czyli. wyglad, sposob myslenia, zachowywania sie, itd. Ten styl takze jest niezbyt dobrze przyjety przez otoczenie. Nieraz widzialam jak tacy ludzie sa wytykani palcami. Dlatego ja probuje znalezc "swoj" niepowtarzalny styl. Nie staram sie kopiowac tego co akurat teraz jest modne a pozniej bedzie wysmiane.;)uff....jaka dyskusja;):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
ale pokojowa^^

EMO ( Ci prawdziwi:D) sa dla mnie mw tym samym co inne tego typu nurty jak metalowcy czy hip-hopowcy i absolutnie nic do nich nie mam. Jedynie co mnie drażni to fakt, ze ten "styl" stał sie w bardzo krótkim czasie tak popularny i skomercjalizowany, ze zatracil w duzej czesci swa własciwą istote;)
Odnośnik do komentarza
Gość Alisson24
W mojej klasie są trzy osoby które myślą że są Emo. Ubierają się na czarno i różowo, zakładają jakieś kokardki na głowę, arafatki i myślą że są cool. Trochę mi ich szkoda. Widocznie mają tak słabe poczucie własnej wartości że muszą udawać kogoś innego. Także polecam na Nonsensopedii ''Emo'' :D
Odnośnik do komentarza
powyszczelałabym całe to emo-pokolenie:rol:
dramat. dramat. dramat.
mówię tu oczywiscie o samym stylu ubioru czy w ogole kreowania swojej osoby, bo o istocie tego zjawiska nie moze byc przeciez nawet mowy.
dramat.
szczególnie w męskim( a raczej chłopięcym) wydaniu. Jak mozna zrobić z siebie coś takiego:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość XfuckingXangelX
jak czytam co tu wypisujecie to aż mam ochote pociąć sie mydłem w płynie :rol:

emo to nie styl ani żadna emocjonalność! emo to gatunek muzyczny nic wiecej! Ten styl to styl scene, ten makijaz to poprostu mocny makijaz, a fryzury to są mocno pocieniowane włosy nie żadne emo! emo to nie subkultura ponieważ nie posiada ideologii :) A aby cos było subkulturą musi posiadac ideologię.
Odnośnik do komentarza
Gość kingusss0o0
Osobiście;)...
Lubię Emo..
Podobają mi się fryzury i ogólnie ten styl.;)
;*
Jednak wolę styl (zwany u mnie w gimnazjum) na "luzaka"haha;)
HiP-HoP;)
It's My life;)
Wg. mnie nic więcej się nie liczy tylko...HiP-HoP:bigrazz::)
Odnośnik do komentarza
Myślę, że emo ma jak najbardziej swój urok. Nie każdemu natomiast pasuje. Blondynka wymalowana mocno czarna kredką, z różowymi paznokciami i dziurkowanymi rękawiczkami, wygląda kiepsko. Natomiast pasuje to z pewnością szatynką. Ciekawe gdzie można dostać takie ciuszki? ja patrzyłam w H&M i sporo tego firma wypuszcza. Czy jakieś inne marki też?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...