Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on musi byc taki uparty???


Gość wiki_fiki

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Wojtkiem od prawie pol roku i ostatnio zauwazylam, ze jest coraz bardziej uparty. Kocham go ale czasem staje sie nie do zniesienia. Kilka dni temu nie potrafil odpuscic sprzedawcy w sklepie i wyklocal sie z nim o 30 groszy... Wczoraj bylismy odwiedzic moich znajomych nad morzem i wracalismy w nocy i widzialam dobrze, ze chce mu sie spac i jest padniety ale za zadne skarby nie chcial sie zatrzymac, wypic redbulla czy cos. Oczywiscie zawsze takim sytuacjom towarzyszy klotnia i tak w kolko... znacie moze jakis sensowny sposob zeby go zmienic???
Odnośnik do komentarza
Jestes z chlopakiem pol roku i wczesniej nie zauwazylas, ze jest uparty - moze to chwilowe? Moze ma jakies problemy o ktorych nie chce zebys Ty sie dowiedziala i poprostu zle dni sie go trzymają co powoduje ze jest uparty. Wydaje mi sie ze nie jestes w stanie tego zmienic, jedyne co to musisz go wspierac i probowac znosic takie zachowanie ... Albo poprostu zagrajcie w ,,otwarte karty'' ... Spytaj sie go co powoduje takie zachowanie , taka zmiane ? Moze tego on wlasnie potrzebuje ? Zwierzenia sie ? ;) Powiedzenia co go gnebi !!;) Tylko tyle jestem w stanie doradzic !;*
Odnośnik do komentarza
Gość marengo
Gdyby nie fakt, żer to młodzieniec, to sądziłabym, że ma kryzys wieku średniego. Tak to w Jedz, módl się, jedz opisuje Michael Booth. Ale, jak piszą dziewczyny, może nie wieku średniego, niemniej jednak kryzys. Może czuje się bardziej niepewnie niż kiedyś (dlaczego?), więc podkreśla swoje "prawa" uporem? Poobserwuj...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...