Skocz do zawartości
Forum

Czego najwięcej pijecie w ciągu dnia?


Gość Michal_Zywiec Zdroj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hibiskus012
W ciągu dnia wodę głównie, ew. zieloną herbatę i kawę. Wieczorami lubię sobie wypić Warkę Radler, mix piwa i lemoniady z mniejszą zawartością alkoholu. Takiego napoju wcześniej nie piłam, jest lekki i orzeźwiający, dostarcza niezbędną dawkę energii, u mnie na stałe zagościł w lodówce ;)
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Widzę, że zachwycacie się Radlerem. ja się cieszę że w koncu jest u nas w PL. swojego czasu piłam takie piwo na Słowacji i bardzo mi smakowało. połączenie lemoniady i piwa jak dla mnie idealne. Radler zresztą teraz zrobił się bardzo modny mam takie wrażenie.
Odnośnik do komentarza
angela079 napisał/a:
Widzę, że zachwycacie się Radlerem. ja się cieszę że w koncu jest u nas w PL. swojego czasu piłam takie piwo na Słowacji i bardzo mi smakowało. połączenie lemoniady i piwa jak dla mnie idealne. Radler zresztą teraz zrobił się bardzo modny mam takie wrażenie.

To fakt, właśnie wróciliśmy z urlopu, nad morzem wszędzie go pełno, ludzie chętnie kupują i piją, mi tez smakuje i w sumie całe wakacje spędził z nami ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012
hehe taką strefę to myśmy też mieli, na tą zorganizowaną niestety nie zdążyliśmy przez ogromne korki w drodze nad morze a szkoda bo podobno fajna impreza gdzie można było nawet wypocząć na leżakach, przy ulubionej Warce radler oczywiście ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...