Skocz do zawartości
Forum

dość nieudane farowanie


Gość Ana90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ; ) mam problem.... A mianowicie chodzi o to, że wczoraj zafarbowałam moje blond włosy tyle że miałam 3-4 cm odrost moich naturalnych ciemniejszych o kolorze jasnego brązu.. na kolor 'super rozjaśniający blond' z GARNIER na moich rozjasnionych blond włosach wyszedl mi taki troche szarawy a u góry na odrostach taki jasny miodowy i to wygląda dość okropnie ;/ nie wida/c dużej różnicy ale mimo wszystko chciałaabym poprosić o radę czy te odrosty które wyszły mi troche ciemniejsze mogę ufarbować jeszcze raz tą samą farbą i to cos pomoże, może rozjaśni trochę... czy najlepiej wybrać się do fryzjera bo chciałabym mieć taki kolor bardziej pod naturalny blond ... kupić jakąś farbę czy da się coś zrobic czy lepiej do fryzjera.. ; /
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Obawiam się, że w domowych warunkach to już nic nie zrobisz z tymi swoimi włoskami. Lepiej udaj się do fryzjera i zrób porządnie koloryzację włosów, żeby to wygladało dobrze, tak jak chcesz :) Jeśli teraz nałożysz ponownie tą samą farbą to nie wiem czy nie pogłębisz tylko tych kolorów, które uzyskałaś wcześniej. Fryzjer ma przede wszystkim profesjonalne farby fryzjerskie, rozjaśniacze i co najważniejsze - fach w ręku, po prostu wie jak się zabrać do koloryzacji żeby uzyskać jednolity kolor na całej długości.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...