Skocz do zawartości
Forum

POMOCY !!!


Gość Misia0014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misia0014
Więc tak jak w temacie : pilnie potrzebuję pomocy. W sobotę wyjeżdżam z rodzicami nad morze, a od tygodnia mam pryszcza na środku brody. Na początku był czerwony i robił się na nim taki mały strupek. A mnie zawsze takie rzeczy denerwują, więc do odrywałam. W końcu zaczęła mi z tego lecieć krew i zrobił się wielki strupek. Po dwóch dniach pociągnęłam z obu stron pryszcza skórę i wyleciał z niego żółtawy płyn. Potem strupek odleciał, a z ranki zaczęło coś lecieć. Dziś rano pryszcz ma twardy strupek, a w środku widać żółty płyn. Co robić ?? Może samo zejdzie do tego czasu ?? A może macie jakieś szybkie, sprawdzone i niedrogie metody jak się tego pozbyć ?? Mieszkam na "dużej wsi" i nie bardzo mam możliwość kupienia jakiś drogich preparatów.

Proszę o szybką pomoc .
Odnośnik do komentarza
boze tak realnie opisalas ze az mnie ciarki przeszly:lol: pryszczy nie mozna wyciskac! po pierwsze rozniesiesz bakterie i wyskoczy ci jezcze wiecej tych syfow. a po drugie tylko zaognisz sprawe. najlepiej posmarowac go kremem punktowym centralnie na pryszcz (kilka razy dziennie i raz bficie na noc).
Odnośnik do komentarza
jedynym sprzymierzencem jest czas. tradzik nie trwa wiecznie.nie da sie z nim wiele zrobic ale w koncu przejdzie;) oczywiscie mozna to zakamuflowac np fryzura (ale jesli bd miala grzywke to moze to jeszcze pogorszyc sprawe. wiadomo goraco pot pod ta grzywa i nic dobrego z tego nie bd;) )
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...