Skocz do zawartości
Forum

Sucha skora


Gość sylwia90

Rekomendowane odpowiedzi

Radziłabym Ci sprawdzić, czy to nie jest medyczna sprawa, bo ja np mam suchą skórę przez to, że mam niedoczynność tarczycy. Oprócz tego, że popieram przedmówczynię (musisz b. dużo pić) to jest świetna seria FlosLeku do skóry suchej. b.suchej i właśnie atopowej, zawiera mocznik który jest najlepszym składnikiem nawilżającym, a kremy działają natychmiastowo. polecam,bo sama uzywam na tem problem :)
Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem. U mnie sucha i podrażniona skóra była wynikiem odmrożenia dłoni. Potem przez długi czas nie mogłam doprowadzić ich do dawnego stanu. Większość kremów jeszcze bardziej je podrażniała, ale natrafiłam na krem do rąk z masłem shea, który okazał się być idealny dla moich dłoni. Delikatny, nie podrażnia, maksymalnie nawilża. Myślę, że to za sprawą naturalnych składników. Jak dla mnie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Gość Barmanka
mój chłopka też miał problemy z suchą skórą rąk. po odmrożeniu właśnie. no i pomógł mu dopiero Beta Skin. świetnie odżywia, szybko się wchłania i ma neutralny zapach. jedynym minusem jest to, że można go dostać w bardzo niewielu aptekach w Warszawie. też jest na bazie jakichś naturalnych wyciągów. świetna sprawa :)
Odnośnik do komentarza
Ja też mam bardzo suchą skórę na ciele, z balsamów godnych polecenia mogę wymienić: balsam Ziaja kozie mleko, Bielenda mleczko nawilżające z serii Spa Ameryka (ma fajny zapach- jagoda acai + awokado), i płynny olejek arganowy. Podobno ma bardzo dobry wpływ nie tylko na włosy, ale też na twarz i ciało... Musze wypróbować koniecznie na skórze:)
Odnośnik do komentarza

Pochodzę z rodziny alergików i w związku z tym wszyscy mamy problemy z suchą skórą - czasem nawet pękającą i łuszczącą się. Od paru lat używamy kosmetyków Emolium do codziennej pielęgnacji - pomagają utrzymać skórę w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Gość monika_pud

Chodzi Ci o złuszczanie zrogowaciałego naskórka? Polecam w takim razie zabiegi u kosmetyczki, np. mikrodermabrazję. Jest to dość kosztowny zabieg i trzeba go kilka razy powtórzyć, ale efekty są imponujące. Skóra nabiera blasku i jest jaśniejsza. Jeśli chcesz wydać na to mniej pieniążków to możesz sama w domy przygotować peeling z owoców lub warzyw. W Internecie znajdziesz różne przepisy na domowe peelingi. Po dokładnym oczyszczeniu twarzy nie zapomnij o nawilżeniu twarzy. Ja używam emulsji Emolium i uważam, że jest rewelacyjna! :)

Odnośnik do komentarza

Zacznij pić wodę. U mnie skóra byla mega sucha jak tylko odstawiałam picie wody. Przy okazji polecam super darmową aplikację na telefon Skanerka do analizy skladu kosmetyków i produktów spożywczych! Produktów w bazie jest mnóstwo i codziennie dodawane są nowe. Mialam kiedyś inną apke ale miała bardzo mało produktów. Ze Skanerki jestem mega zadowolona!

Odnośnik do komentarza

W pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry niezawodne są dermokosmetyki marki NovaClear z linii Atopis. Innowacyjne połączenie organicznego oleju konopnego z ekstraktem z korzenia lukrecji skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia, zapewnia dogłębne nawilżenie i regenerację suchej i szorstkiej skóry. Gorąco polecam, cena jest równiez aktrakcyjna:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...