Skocz do zawartości
Forum

pryszczate czółko pod grzywką:(


Gość Migosia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Migosia
od momentu gdy zrobiłam grzywkę moje czoło usiało sie pryszczykami typowymi dla tłustej cery:(:(:(:(:(
czy są jakieś sprawdzone sposoby pozbycia się ich??? lubie czasem zaczesac włosy do tyłu jednak w obecnej sytuacji na pryszczatym czole mój wygląd wiele traci:(
prosze o Wasze opinie na ten temat, a wmiare mozliwości o porade fachowca;) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość martus89
racja:) żel Benzacne, bądź maść tej firmy są dobre;)
ale proponowalabym ci zakupić sobie kosmetyki z serii garnier czysta skora. Myślę ze najbardziej opłaca sie kupić żel do twarzy, jak dla mnie jest najbardziej skuteczny.
nadaje uczucie świeżości, pozwala pozbyc sie wyprysków i zapobiega tworzeniu sie jakimś nowym ... ja osobiście zawsze jak czuje ze wyskakuje mi jakaś krostka, to myje od razu tym żelem i krostka znika:D
wiem, ze to dziwnie brzmi ale tak jest naprawdę he he
pozdrowionka;**
Odnośnik do komentarza
Gość AnoNImkA
Też miałam ten problem, wybrałam się do dermatologa, który przepisał mi maści. Wstyd się przyznać, ale uzywałam ich tylko przez pierwszy tydzień :rol: Podobno pryszcze na czole to zainfekowana skóra. Ja mimo wszystko wciąż miałam grzywkę i mi samo przeszło. Nadal ją mam i problem nie wraca. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Gość wdzieczacasie
ja też miałam grzywkę i musiałam z niej zrezygnować bo strasznie mnie wysypało i nie chciało zejść. jak odsłoniłam czoło, odrazu wygląd skóry się poprawił...może jeszcze wróce do grzywki, ale jak skończą mi się wszelkie problemy ze skórą:(
Odnośnik do komentarza
U mnie na pryszczate czółko (i nie tylko) bardzo pomogły kosmetyki effaclar (stosowane regularnie i konsekwentnie). Teraz doprowadziłam skórę do takiego stanu, że na przykład pryszcza nie miałam już ładnych parę tygodni. A kiedyś, to nie nadążałam z kupowaniem fluidu, żeby to wszystko porządnie zakryć.
Odnośnik do komentarza
no właśnie katieannmaggy pisałaś o serii effaclar w topicu o tłustej cerze, zgadzam sie z tobą. Kupiłam pare produktów, w tym ten krem na pojedyncze krostki effaclar A.I.
Efekt juz po dwóch dniach, szybko wysychają.
Ale przede wszystkim - obcieła bym grzywke! Na włosach jest mnóstwo bakterii i łoju. Trzeba sie przemóc i odsłonić czoło.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...