Skocz do zawartości
Forum

Naturalne metody powiększenia biustu


Gość marena55

Rekomendowane odpowiedzi

Mi facet masuje zawsze olejkiem. Polecam zagonić faceta do roboty,bo to bardzo przyjemne. A z tym chodzeniem bez stanika to chyba prawda, na pewno wygodniej i są naprawdę trochę wizualnie bardziej jędrne i jakby trochę większe ?

 

Odnośnik do komentarza

Saunę i opalanie nago polecam. Skóra wtedy ślicznie się prezentuje,staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka. Gdy jesteśmy nago to Toksyny są uwalnianie z naszego ciała całą jego powierzchnią. Ze stanika zrezygnowałam kilka lat temu i to chyba była najlepsza decyzja. Piersi stały się jakby trochę większe, bardziej kształtne i wcale nie opadają,wręcz przeciwnie uniosły się trochę w górę.Nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera. Polecam, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Kawa nago na tarasie dziś to coś wspaniałego. Polecam wolność,piersi wcale nie opadają,a wręcz przeciwnie, zmuszamy mięśnie piersiowe do pracy i dzięki temu piersi są bardziej jędrne i kształtne. Delikatnie też się powiększyły od kiedy zrezygnowałam że stanika. Polecam, warto to zrobić dla skóry aby oddychała. Od kiedy zrezygnowałam ze stanika,żadnych otarć,lepiej mi się oddycha,nic mnie nie ciśnie i nie ciągnie. Jest dużo przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

to całkiem możliwe to są te tabletki które działają na estrogeny. Czytałam że gwiazdy w USA stosują ten breastfem lub podobne o tym składzie tym bardziej że naturalne są. Jedyny problem może wystąpić spadek skuteczności antykoncepcji hormonalnej w trakcie stosowania więc trzeba zachować ostrożność lub partner musi w gumce :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...