Skocz do zawartości
Forum

Masaż na cellulit


Gość vave

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszy masaż na cellulit to masaż podciśnieniowy :) Czyli endermologia. Ja chodzę już od kilku tygodni do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ i z każdą wizyta są coraz lepsze efekty. Warto na prawdę , nic mi wcześniej tak nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Na cellulit polecam saunę i zimny basenik po wyjściu. Gdy korzystamy systematycznie to po kilku miesiącach cellulit praktycznie znika, a dodatkowo nasze piersi są bardziej jędrne,gładkie i jakby trochę większe. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Monika33

Na cellulit sauna bardzo dobra,najlepsze efekty są gdy korzystamy z niej nago, a po wyjściu schładzamy nasze ciało w zimnym basenie. Wtedy skóra staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka,a dodatkowo piersi stają się bardziej jędrne i kształtne. Nawet wydaje mi się, jakby delikatnie urosły od kiedy systematycznie korzystam z sauny.

Odnośnik do komentarza

Masaże się sprawdzają, te różne takie bańki fajnie działaja. Jednak moim zdaniem dobrze jest nawilżać odpowiednio skóre, nie tylko pijąc płyny, ale też podczas smarowania się kremami. Co do kremu to z całego serduszka polecam odżywczo- nawilżający balsam do ciała od AMVI. Fajnie się wchłania i moim zdaniem jest the best do masażów ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość MariaAwaria13

Mi masaże i kosmetyki na cellulit mało pomogły. Dopiero po tym jak kosmetyczka, u której robiłam zabieg poradziła mi, żebym dołożyła do rutyny rajstopy uciskowe, zobaczyłam efekty. Ja swoje zamówiłam z Solidea https://solideasklep.pl/pl/23-magic-collant-rajstopy-uciskowe i jestem pod ogromnym wrażeniem ich  działania. Cellulit widocznie się zmniejszył, a ja mam wrażenie, że moje nogi są jakby lżejsze. W Solidea, mają mega wybór wzorów, kolorów i innych ubrań antycellulitowych, a wysyłka jest bardzo szybka, bardzo polecam! 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra jest sauna i opalanie nago,wtedy skóra wraz z potem oczyszcza się z toksyn całą swoją powierzchnią. Pomarańczowa skórka skutecznie znika na wiele miesięcy gdy robimy to systematycznie przez kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza

Masaż jest dobry, ale sauna nago chyba daje większe efekty. Toksyny gdy korzystamy systematycznie szybko są usuwane z ciała razem z potem i akurat już po kilku wizytach jest jedrniejsza i bardziej gładka. Polecam spróbować, bo efekty zaskakują. Opalanie nago również daje podobne efekty.

Odnośnik do komentarza

Sauna nago jest bardzo dobra,gdy korzystamy systematycznie chociaż raz w tygodniu. Wtedy toksyny z naszego ciała są odprowadzanie z naszego ciała całą swoją powierzchnią. Skóra staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka po kilkunastu tygodniach. Polecam, szczególnie zimą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...