Skocz do zawartości
Forum

Pędzel do pudru śmierdzi


Gość Thi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Wczoraj kupiłam duży pędzel do pudru. Niby ok, ale postanowiłam go umyć przed użyciem. I po umyciu zaczął śmierdzieć. Mało powiedziane. On cuchnie. Cały mój pokój cuchnie od tego pędzla więc wyniosłam go na strych, żeby się tam wysmrodził. Dziś moczyłam go długo w wodzie w różnych pachnących płynach ale to nic nie dało. Pędzel dalej cuchnie. Nie mam paragonu niestety, nawet nie pamiętam, czy go wzięłam ;/ Nie wiem co mam zrobić, żeby pozbyć się tego smrodu z pędzla, z kasą u mnie się nie przelewa (jestem bezrobotna), wiec wolałabym nie kupować nowego, jak sie okaze ze kolejny smierdzi, kolejna kasa w błoto? Ma ktoś podobne doświadczenia? Wiecie jak temu zaradzić?
Odnośnik do komentarza
Jeśli syntetyk to nie ma sie co dziwić. Pamietam swoj pierwszy pedzel do pudru z włosia syntetycznego, umyłam go ( ale już po używaniu wiec to troche inna historia) i również strasznie smrodził. Nie ma co kupować pędzli ze sztucznego włosia ! lepiej zainwestować troche wiecej kaski i kupic porządny pędzel z włosia naturalnego, ktory po umyciu nie bedzie śmierdzial ( wiem, bo myje wszystkie moje pedzle ) w dodatku takimi pędzlami lepiej rozprowadza się puder i nie kłuje on w twarz. I dziwie ci się że umyłaś swoj pedzel skoro go w ogole nie używałas :confused:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...