Skocz do zawartości
Forum

Fluid-porAdźcie!


Gość timidoange

Rekomendowane odpowiedzi

Gość timidoange
Dziewczyny, potrzebuję fluidu który: zakryje mi piegi, wyrówna koloryt skóry, nie będzie zbyt ciężki, nie będzie tworzył efektu 'maski' i oby się długo trzymał w jakiejś przystępnej cenie i taki który nie będzie mi uwidaczniał rozszerzonych porów. Używam dermacol-u ale tworzy się efekt maski.. z czego w połączeniu z kremem strasznie się świece.
Bardzo bym prosiła o to abyście mi poradziły.. i bardzo proszę o napisanie ceny i gdzie go dostanę.:)
Odnośnik do komentarza
J bardzo długi czas używałam podkładu Astor matującego, nie pamiętam jak się nazywał, w każdym bądź razie już go nie ma;( Bardzo fajnie krył, cera była matowa, nie robił efektu maski i był leciutki, a kosztowała 20 zł! teraz szczerze powiedziawszy jestem w fazie poszukiwań, póki co mogę Ci polecić super puder - Max Factor matujący, też dokładnie nie pamiętam nazwy, ale w takim kwadratowym pudełeczku z gąbeczka w osobnej szufladce, w Rossmanie można go kupić;)
Odnośnik do komentarza
Gość elka123
Mogę Ci polecić fluid kryjący firmy DANNI. Jest nie drogi, nie tworzy efektu maski i doskonale kryje wszelkie niedoskonałości. Ponadto jako wykończenie makijażu możesz zastosować puder fixujący, który utrwali i zmatuje cały makijaż.
Odnośnik do komentarza
Po opisie jaki dodałaś proponuję Ci byś spróbowała podkładu antybakteryjnego Flosleku, ma lekką konsystecję i na pewno nie stworzy efektu maski. Poza tym jest w przystępnej cenie. Poszukaj w aptekach. Powinien być dobry, sama używam i jestem zadowolona!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...