Skocz do zawartości
Forum

Profesjonalna porada-makijaż sylwestrowy:)


Gość quantanamera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość quantanamera


Cześć...Mamy problem z makijażem sylwestrowym.
Mam na imię Agnieszka i mam 14 lat. Mam ciemnoniebieskie oczy,jestem szatynką z lekko przyciemnioną karnacją.Nie używam pudru ani fluidów i nie stosuję mocnego makijażu...Chodzi mi przede wszystkim o podkreślenie oczu...

Z góry dziękuję za pomoc:)

Ja mam na imię Kamila i mam 16 lat
Mam włosy w kolorze ciemnego blondu i zielononiebieskie oczy.Nie chciałąbym przesadzić, obie potrzebujemy przepisu na lekki makijaż.

Przy okazji prosimy o podrzucenie pomysłu na strój i fryzurę...Kamila ma średnie, falowane włosy,a ja(Agnieszka) długie, kręcone...

Z góry dziękujemy za pomoc:)
Odnośnik do komentarza
Witam, witam . :D

Pudry i fluidy odpadają, tak? No jeśli macie ładną cerę to rzeczywiść się obejdzie.. ale zawsze też jak się będziecie świecić to można się lekko zmatowić pudrem sypkim :D .

Hmm.. niebieskie oczy Agnieszki ładnie podkreśli różowy cień :D , a jeśli róż bee :lol: .. no to np: srebro, stare złoto, albo fiolet. :) . I jeśli masz w miare duże oczy to kreske na dolnej powiece możesz zrobić, zresztą na górnej też :D .

Co do Kamili.. to np. fiolet, grafit, albo może brudny róż . :)
No i z tą kreską to tak jak pisałam wcześniej . :D

No i tusz :D:D . obowiązkowo :lol: .

A na policzki to polecam puder rozświetlający :D , mozna go też na ramiona i dekold dać :D ale tak bez przesady, żeby nie uzyskać efektu bombki choinkowej :lol: .


Pzdr . B)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...