Skocz do zawartości
Forum

Męski problem


Gość mlody15

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam dłuższe włosy, zapuściłem je po raz pierwszy, dodam foty.







I nie wiem teraz co z nimi zrobić ? Początkowo myślałem o takiej fryzurze



lecz teraz sam nie wiem. Obciąć je ? Zostawić tak czy może zapuścić jak myślałem początkowo. Mam dylemat bo średnio czuję się w takich włosach a poza tym łatwo ją 'zburzyć' wystarczy trochę wiatru i wyglądam już beznadziejnie. Proszę o pomoc !
Odnośnik do komentarza
fajne wlosy masz ;) nie radze zapuszczac wlosy do dlugosci jaka miala ta fryzura o ktorej myslales na poczatku bo wierz mi nie bylaby dla ciebie korzystna;)

zastanawia mnie tylko fakt czy ty aby przypadkiem nie farbowales wlosow? niby kolor wyglada na naturalne ale jakos srednio zgrywa sie z kolorem brwi i to mnie zadziwia:)
na twoim miejscu nie zmienialabym fryzury bo wygladasz w niej super ale jesli juz musisz to mam takie propozycje:
Odnośnik do komentarza
tez o tym pomyslalam ale nie wiedzialam czy to tez wchodzi w gre. z racji tego ze masz ciemne brwi to mozesz przyciemnic wlosy np na taki kolor jak na zdjeciu ktore ci zaproponowalam. na stowe bedzie pasowal;)
aha pasemek nie radzilabym robic bo wiem z doswiadczenia brata ze fryzura nie wyglada w nich najlepiej jesli sie nie uklada codziennie wlosow u fryzjera:lol: nie polecam takich eksperymentow.;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...