Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczymy ! Uzyskaj wymarzoną figurę !


Gość dodek89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gwiazdeczka22
wiesz ja to do brzuszkow sie juz zabieram od miesiaca i sie zabrac nie moge :D jak wracam z silowni po 3 godzinach biegania i rowerka to nie mam sily palcem kiwnac a co dopiero brzuszki robic :D ale niedlugo sie wezme :smilewinkgrin: ...nie przejmuj sie ze tylko z podparciem Ci wychodza..wazne ze robisz..z razu na raz bedzie Ci isc coraz lepiej :) pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
a jak tam Dodku u Ciebie :) bo ja dzis sobie zrobilam dzien luzu i wypoczynku :smilewinkgrin: juz bylam za bardzo przemeczona...ale jutro znow od rana cwicze:) a tak wogole to wyczytalam o fajnej metodzie odchudzania...smaruyjesz sie kremem wyszczuplajacym i owijasz folia spozywcza :lol: :D wiesz..brzuszek..posladki i uda..i mozna tez podczas cwiczen tak zrobic..ponic swoetnie i szybko sie chudnie :) ja juz wlasnie probuje :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość przytoolanka
Witam,
jestem Karolina. Na wdzięk.info zaglądam od dawna ale dopiero dziś się zarejestrowałam. Niby BMI jest w porządku ale po maturze obrosłam w tłuszcz. I na nogach, i na brzuchu, i boki też. Wiadomo, trzeba było mieć energię do nauki. Ale w zasadzie od czerwca zamieniłam sport niedzielny na codzienny wysiłek. Najbardziej mi zależy na pięknych, zgrabnych nogach. Co powiecie na taki zestaw ćwiczeń: rower- ok. 1h dziennie, potem godzina treningu na mięśnie nóg (z ostatniego Shape'a), a potem jeszcze na brzucho, jak daję radę. No i staram się regularnie biegać. Pies mi w tym pomagaB). I co Wy na to?

Pozdrawiam i liczę na wsparcie:)
Odnośnik do komentarza
Witaaaam :* Teraz sie muszę usprawiedliwić, przez ostatni tydzień byłam nad moooorzem :) Sobie wakacjonowałam :D No i nie cwiczyłam za bardzo ... ehhh :(

Gwiazdeczko Moja Droga :) Mi jak nareazie nie idzie, znów zaczynam ! Dziś robie na talie ... tylko wkurza mnie to że jak wcześniej robiłam to fakt faktem zauważyłam rezultat, ale bardzien na bioderkach i to z przadu ... a te buły z tyłu NIC się nie ruszyły :( Ehhh, a jak Ci idzie ?! I jak Twój nowy sposób z folią?! :D Buźka :*

Gruba_gg, Laska, to zaczynamy razem :) hehe mam nadzieję że będziesz się tutaj troszku odzywać cooo ?! :) Pozdrawiam :*

Przytoolanko, Nooo, widzę że od razu z grubej rury się zabrałaś za siebie :) JA\a bym nie dawała rady na tyle :P Po 30 min treningu na talię jestem tak oblana potem że normalnie szok :) Mam nadzieję że Ci się uda, i nie zrazisz się do ćwiczeń. No i gdybym była instruktorem to bym Ci podpowiedziała jak ćwiczyć, ale nim nie jestem, i nie chcę Cię w błąd wprowadzać :):D Pozdrawiam :*

93nika13, Hmmm, Kochana ja się wcale nie katuje ćwiczeniami :) Pozdrawiam :)

P.S ... Ojooooj się rozpisałam :D A teraz idę ćwiczyć ! Ciekawe czy forma mi spadła ... :rol:
Odnośnik do komentarza
Gość alexis9933
Ja ćwicze A6W plus ćwiczonka na nogi i talie osy. Do tego streching mam nadzieje ze zobacze rezultaty cwicze tak od 3 dni.:) Zależy mi w szczególności na nogach...zaczelam stosowac tez serum antycelulitowe...i uda mi sie zwezyly o 4 cm...a stosuje 5 dni:):)
Odnośnik do komentarza
nie widzisz naprawde żadnych zmian? po 2 tygodniach ja byłam juz w euforii bo rezultaty były widoczne co dodatkowo mobilizowało mnie do dalszych cwiczen^^
wiec głowa do góry,nie trac wiary i cwicz dalej ten zestaw;)
i wierz mi ze to nie jest zaden "shit' co moge Ci potwierdzic osobiscie bo sama stosowałam go kilka razy. Moze wykonujesz niedokładnie te cwiczenia? przejrzyj jeszcze raz instrukcję, poszukaj tez na innych stronach, gdzie moze jest jasniej wyjasnione.
i nie poddawaj sie! a te cwiczenia na talie osy nie sa jakies wymagajace specjalnego wysiłku wiec wykonywanie ich razem z a6w nie powinno stanowic jakiegos problemu wielkiego.
pomysl nad jakas dieta, to przyspieszy uwidocznienie sie rezultatów cwiczen;)
Odnośnik do komentarza
Tym co napisałas to naprawde mnie podbudowałaś:) wiem że A6w daje efekty moja ciocia robiła ten zastaw wiec miałam dokładnie wytłumaczone jak trzeba robec każde z nich, a jesli chodzi o talie osy to po pierwszysm dniu bolały mnie chyba bardziej nogi niż mieśnie brzucha:D a najwiekszy problem sprawiało mi 30 brzuszków nie wiem czemu;) z dieta u mnie cienszko jem mniej ale mam taka prace że nie moge sobie nic przygotować bedąc w niej musze juz miec gotowe, ale za pomyslałam o saunie i siłowni właśnie mam w piątek iść pierwszy raz na saune podobno ona spala kalorie i przy okazji odrzywia skóre... wiec można spróbować... Ja sie nie boje że przestane cwiczyć bo nie ma efektu bo na tapecie kompa mam zdjęcie z czasów jak byłam szczupła a to było tylko 2 lata temu wiec jak na niego co rano patrze to mnie szlak trawia i zabieram sie za ćwiczenia:D

Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
ja robiłam..tzn. w takim ujęciu jak jest podane na stronie cwiczyłam chyba ze 2 tygodnie bo mi sie nie chciało pilnowac dokładnie ilosc wykonywanych cwiczen itp, ale nadal wykonuje niektóre z nich, z tym, ze dostosowuje do własnych potrzeb a przede wszystkim chęci:D
piszesz ze bola Cie nogi, tak? ale w jakim sensie bolą? Masz na mysli zakwasy? Jesli tak to są one całkiem mozliwe jesli nie byłas wystarczajaco rozciagnieta gdy zabierałas sie za te cwiczenia. Bo jesli pamietam jednym z cwiczen sa tam skłony, a jesli miałas nie rozciagniete miesnie nóg to mozesz odczuwac teraz bol głownie w tylnej czesci ud.
Choc nie do konca wyjasnia to problem, bo jesli po wykonywaniu cwiczen poczułas ból w miesniach ud, tzn ze intensywnie pracowały, a brzuch, a raczej te miesnie boczne talii, nie, wiec albo przyzywczaiłas je do wysiłku wykonujac inne cwiczenia np A6W o ile pamietam^^, albo wykonywałas te cwiczenia niezbyt dokładnie. Nastepnym razem skup sie własnie nie miesniach brzucha na ich maksymalnych skurczach i rozkurczach podczas cwiczen, moze je potem 'odczujesz' i bedziesz miec pewnosc ze nie cwiczysz na marne.
Wykonuj je na spokojnie, dokładnie, rezultaty przyjada z czasem.
Odnośnik do komentarza
Oj dziś wieczorkiem strasznie mnie bolay nogi tak jak piszesz z tyłu ale raczej kolan a nie ud, to są raczej bóle za kolanami i łydkami... Ale jestem twarda i dopuki moge chodzić to będe ćwiczyć:D to żart ale to bardzo możliwe że poprostu jestem zastana i teraz wychodzi moja nie umiejętność... możliwe że mięśnie brzucha są już przyzwyczajone po A6w ale jeśli chodzi o boczne mieśnie to tylko z lewego boku dzis w pracy czułam jakiś lekki ból a z prawego nic może za 2 dni coś zacznie tam boleć... ale np. skośnych brzuszków nie jestem wstanie zrobić 30 tak jak pisze w harmonogramie
Robie tak z 20 a to tylko dla tego że ból nóg i brzucha jest za silny a no i co tu ukrywac nie moge sie podnieść z ziemi by zrobić to ćwiczenie może pózniej dodjde do wprawy:smilewinkgrin: Bardzo Ci dziękuje że odpisujesz na te moje narzekanie przynajmniej podnosze sie na duchu i mam zamiar cwiczyć jutro rano nadal :p
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
jesli bola Cie kolana to pewnie ponaciagałas sobie sciegna, wlasnie dlatego, ze nie byłas wystarczajaco rozciagnieta, wiec to normalna oznaka. Poruszaj sie troche przed tymi cwiczeniami, nie wykonuj jakis gwałtownych wymachów, skłonów itp, a za kilka dni nie bedziesz juz tego tak odczuwac. Jesli masz zakwasy musisz sie ruszac w tym czasie. Szybciej Ci miną, najgorsze to przez ten czas nic nie robic. Ja mam juz chyba jakis odchył^^ ale zakwasy sprawiaja mi wrecz przyjemnosc...gdy czuje jak przy najprostszych ruchach pracuje kazdy miesien:lol:
Jesli nie mozesz zrobic takiej ilosci jak w harmonogramie nie przejmuj sie. Zrób sobie przerwe na kilka sekund i rób dalej, albo systematycznie zwiekszaj ilosc, az dojdziesz do tych 30. Ja dopiero po jakis 2 tygodniach cwiczen na brzuch( pare ładnych lat temu) zauwazyłam jak zwiekszaja sie mozliwosci i ze z czasem nie meczysz sie az tak bardzo.
a odpisuje, bo wiem, ze poczatki sa trudne, baaaardzo trudne, a piszac tu od paru miesiecy widziałam wiele przypadków osob kótre szybko sie nimi zniechecały. Ty chyba jestes jednak mocno zdeterminowana. Trzymam kciuki, powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza
No dzis juz wieczorem mnie tak bardzo nie bolaly te nogi jak 2 dni temu ... choc nawet jak by mnie bolaly to dalej bym te ćwiczenia robiła bo niestety trzeba sie kiedyś w lustrze zobaczyć od szyji w dół :D nie wiem czy to jest determinacja czy już desperacja :p moje jedno i drugie połączone dziś moja babci powiedział że cos chyba z boku mi brakuje(miała na myśli że zgubiłam pare milimetrów) wiec tym bardziej będe robić tą talie osy i 6 może po 4 tygodniach i 3 dniach zobacze takie zmiany że wkoncu będe zadowoloa a naprawde nie trzeba mi strasznie duzo wystarczy pare centymetrów mniej z boku i troche bardziej plaski brzuch ale nie musi byc na nim 6 pak... :D chyba nie jestem jakoś zbyt wymagająca, choc może jednak za dużo chce ;) a jeśli chodzi o zwiekszanie ilości brzuszkow to moebym zrobiłą 30 jak bym miala miejsce gdzie sie pożadnie zaczepie nogami juz wszystkie miejsca w domu sprawdziłam i nie ma takiego gdzie czuła bym sie pewnie... I tez jak mam gorszy zaczep to się męcze i wychodzi ich mniej... mam też roblem z ćwiczeniem 1c nie wiem czy robie go dobrze ale mam nadziej że dobrze zrozumiałam opis do niego i rece mam dobrze zgięte... Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Hej Dziewczyny :)!

Mam zamiar wziąć się za 6 Weidera. Mam pytanie: Czy któraś z Was ukończyła już ten zestaw? Po ilu dniach widziałyście efekty? Czy po skończeniu tych ćwiczeń byłyście zadowolone, czy nie bardzo? Czekam na odpowiedź ;)
Odnośnik do komentarza
eh... ja tez bylam chodzącą galaretą, na zrzucenie kilogramów najlepsze jest bieganie, a na rzeźbę czyli brzuch, pupa, uda - masaż roletic, naprawdę. sama sobie tak to wykombinowalam, bylam konsekwentna i spadlo mi 10 kg i duzo centymetrow w obwodzie. :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...