Skocz do zawartości
Forum

Ciągle żyje w swoim świecie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym roku ukończę średnią szkołę. I od października rozpocznę studia w Warszawie. Moim główym problem jest że nie umiem zapanować nad moimi marzeniami. Ciągle wyobrażam sobie że żyje w innym świecie , gdzie jest mi dobrze , gdzie mam wszystko. Wyobrażam często że spotykam się z przyjaciółmi że ciągle się gdzieś bawię . Często też marzę sobie że znam kilka sław między innymi : Anna Lewandowska , Robert Lewandowski , Anija Rubik itp. że spędzam z nimi czas. A jeśli chodzi o moje realne życie to nie mieszkam dwojga rodzicami. Mieszkam tylko z mamą i z siostrą. Moi dwoje bracia dawno , uciekli z domu i nie nawiązują tak bardzo kontaktu. Z siostrą nigdy nie byliśmy jak siostry zawsze tylko jak jakieś koleżanki , zawsze się na siebie warczeliśmy. Gdy coś odwaliłam w szkole zawsze wszystko mówiła mamie. A mama zawsze tylko jej ufała nic więcej nawet mi nie dała mi dojść do słowa. W szkole miałam problemy z rówieśnikami często się ze mnie nabijali , jak coś zrobiłam głupiego od razu cała szkoła o tym wiedziała. Długo też byłam sama siedząc na ławce patrząc jak inni się bawią albo rozmawiają .Siostra miała koleżanki , a ja nie miałam. I właśnie przez tą samotność stworzyłam sobie swój świat i zaczełam częściej marzyć i przez takie marzenie odpychałam się od ludzi i nie potrafiłam nawiązać jakich kontaktów z ludzmi. Kiedy przyszłam do liceum znalazłam dla siebie paczkę z którą mogę się trzymać. Ale nadal żyje w swoim wymyślonym świecie . A chciałabym już zejść do rzeczywistości i próbować realizować marzenie. Ma ktoś podobnie ?

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja kończę gimnazjum w tym roku i przez moje zamiłowanie do anime i mangi też kreuję swój własny cudowny świat, wiem że takie pisanie że mam tak samo jak Ty czy jestem dokładnie jak Ty jest idiotyczne ale niestety mam bardzo podobne życie do Ciebie, też mieszkam z mamą i siostrą jedna w Warszawie, mój ojciec za granicą znalazł sb drugą rodzinkę. Uważam że bycie w swoim własnym świecie nie jest złe, ale trzeba pamiętać że real też istnieje.. (wiadomo że czasem chce by sen był nieskończony) To że nie masz znajomych nie jest tak naprawdę w 100% winą Twoją, nikt się nie zbliżył do Ciebie na tyle by poznać jaka jesteś (tak uważam) wiem że to co napiszę jest dziwne ale zacznij grac w gry online (tp. metin 2, lol) poznasz różnych ludzi będziesz miała możliwość rozmowy z nimi przez internet (team speak) ja w ten sposób poznałam masę ludzi z podobnymi zainteresowaniami, z jedną osobą utrzymuję już kontakt od roku i stał się on moim najlepszym przyjacielem. (widzieliśmy się w realu) w ten sposób staniesz się nawet bardziej otwarta na świat (mimo że gry prowadzą do uzależnienia od neta to i mają swoje dobre strony ^^)
Rób małe kroczki, jak lubisz biżuterię to noś ją często (np. bransoletki kolorowe na rękach czy pierścionki i naszyjniki, zobaczysz że jakaś dziewczyna zwróci Ci uwagę że ładnie wyglądasz w tym czy coś ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...