Skocz do zawartości
Forum

Posądzanie mnie o obsesyjną zazdrość.


Gość Craig12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem, dziewczyna z którą jestem ponad miesiąc posądza mnie o obsesyjną zazdrość. Sytuacja zaczęła się na Facebooku pewien chłopak wypisuje na tablicy mojej dziewczyny różne serduszka i wiadomości : "Miłego dnia :*" "Proszę Martuś <3" itp.<br /> Czym ona odpowiada : "Najsłodszy" itp. Powiedziałem że mi się to nie podoba i mnie to rani (Asertywnie.)
Twierdzi że jestem bardzo obsesyjnie zazdrosny. Ani razu nie sprawdzałem żadnych jej wiadomości, nie mam problemu że pisze z innymi kolegami.
Mówienie jej różnych historii na temat innych facetów i różnych artykułów nie pomaga. Co w takim wypadku zrobić? Czy jest możliwa jakaś "kuracja" która może pomóc?

Odnośnik do komentarza

Tyle wiem że ten chłopak mieszka 200km od niej więc nie bardzo mam się czego chyba obawiać. Ale z drugiej strony wiem że mnie kocha. Tylko temat zaczynam że mi się to nie podoba od razu niszczy się wszystko po kolei. Ze mną rozmowa jest teraz tylko na zasadzie bez "uczucia". Temat sensu nad związkiem będzie dla mnie ciężki więc na razie to niestety odpada ponieważ to jest ostateczność.
Na prawdę nie wiem co zrobić proszę o jakąś poradę.

Odnośnik do komentarza

Craig12, w obliczu zachowań Twojej dziewczyny, która flirtuje z innym chłopakiem, rzeczywiście możesz czuć się zazdrosny. Nie jest to jednak żadna obsesyjna zazdrość. Twoja zazdrość jest całkiem naturalna, uzasadniona. Być może Twoja dziewczyna nie traktuje Waszej relacji poważnie, dlatego tak się zachowuje? W sumie znacie się dość krótko, bo ledwie ponad miesiąc. Może ona potrzebuje więcej czasu, by zdeklarować się, co do Ciebie czuje. Pytasz o radę. Jeżeli źle się czujesz w sytuacji, którą opisałeś, porozmawiaj z nią o tym. Tutaj nic innego nie da się zrobić. Powiedz jej, że wcale nie jesteś obsesyjnie zazdrosny. Odczuwasz "zdrową" zazdrość, bo masz ku temu powody. Zapytaj, jak ona by się czuła, gdyby widziała, jak odpisujesz do innej dziewczyny "Najsłodsza". Jeżeli jej na Tobie zależy, to podejrzewam, że w takich okolicznościach też byłaby zazdrosna. Pozdrawiam i życzę owocnej rozmowy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...