Skocz do zawartości
Forum

daje sobie rok


Rekomendowane odpowiedzi

mam juz dosc tego wszytkie niby wysztko mam a szczescia do kobiet nie wszyscy znajom biora sluby sa szczeslwi a ja dwa zwoziki dluge za soba i poraszka a juz myslalem ze mi sie ulozy ale nie chyba nie jest mi to pisane daje sobie rok jak mi sie to zycie nie odmieni i mam sietak meczyc z dnia na dzien to sam juz nie wiem co zrobie wogule nie wiem po co tu pisze o tym ale chyba poprostu chce to komus powiedziec sam juz nie wiem jakis rozbity sie czujie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale przez swoja glupote stracilem kobiete, z ktora zylem 6lat.. Tez mialem plany. Dzisiaj czuje sie jak dziecko w lesie. Totalnie sam. Moi znajomi rowniez maja rodziny, wiem jak to dobija. Stary glowa do gory, pozostaje nam czekac na amora.. Uwierz mi, wiem co czujesz..

Odnośnik do komentarza

darek1989dylan, rozumiem Twoje rozgoryczenie i smutek - masz za sobą kilka nieudanych związków z kobietami, a pragniesz miłości, stabilizacji... Negatywne emocje na pewno wzmocniły niedawne Walentynki i epatowanie "miłością" wszędzie, gdzie się da - w witrynach sklepów, w kinach, poprzez reklamy w telewizji i portale społecznościowe, w których niejedna osoba musiała się pochwalić, jak spędzała ten dzień ze swoją Ukochaną czy Ukochanym. Zdaję sobie sprawę, jakie to irytujące dla osoby, która jest samotna, a niewygodnie jej z tą samotnością. Zapewne moje słowa nie za bardzo Cię pocieszą, ale uwierz mi, że nie warto się porównywać do innych. Jesteś młodym mężczyzną i jestem pewna, że znajdziesz kobietę swojego życia. Uwierz w to! Poza tym postaraj się nie powtarzać błędów z poprzednich związków, by nowa relacja była udana i satysfakcjonująca dla Was obojga. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...