Skocz do zawartości
Forum

problem z przedwczesnym wytryskiem


Gość pati2391

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pati2391

witajcie,mam problem takiego typu ze jak dochodzi juz do zblizenia z moja dziewczyna i jak zaczynam ze tak powiem ( wkladac czlonka do pochwy) po jakis 2-5 ruchach juz po wszystkim dochodze tak szybko w niej oczywiscie z zabezpieczeniem ,i nie wie mco mam zrobic a takiej sytuacji moze za bardzo sie nakrecam psychicznie i dlatego ? chce sie kochac dluzej wytrzymac wiecej niz tylko 5-10 minut .

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze zmień myślenie i nie stresuje się bo to normalna sprawa. Po drugie jak to się mówi trening czyni mistrza i to prawda im częściej to robicie tym dłużej możesz z czasem i ilością. Kolejna sprawa wszystko zależy też od organizmu odżywiania odpoczynku i wiele innych czynników ma na to wpływ. Podam mój przykład ze wcześniejszą partnerką przez całą noc kochaliśmy się poszło 9 gumek i tyle czasu robiłem to że krzyczała drapała mnie już prawie że bila bo nie mogła wytrzymać. Teraz jestem z nową partnerką i po ciężkiej pracy po 12-14h pracy jestem zmęczony i też źle odżywiony i to ma wpływ bo ja z nią zrobię raz może dwa i to krótkie bo zmęczony jestem i bolą mnie np ręce od podpierania się czy coś i po razie dwóch odechciewa mi się bo ja strzelam po chwili i nie chce mi się nawet powtarzać czy starać dłużej.
Więc nie martw się sprawdź jaka może być przyczyna tego może przemęczenie albo stres albo mało ruchu lub może za bardzo myślisz o tym że się wyśmieje zostawi bo taki słaby albo coś to wszystko ma wpływ na stosunek... Pozdrawiam jak coś to powiedź co robisz jak się czujesz co myślisz jakie masz problemy a może znajdzie się przyczyna, albo po przeczytaniu sam znajdziesz problem i rozwiąż go...

Odnośnik do komentarza
Gość pati2391

mysle ze zabardzo sie nakrecam jesli chodzi o psychike ,jesli jest gra wstepna to mysle w glowie co dalej bedzie i chce to robic.

a jesli np robi mi to reka lub us...i to zalezy o czym mysle jak nie o tym to moge dlugo wytzymac i nie bedzie wytrysku a jak mysle o tym co robi i wgl to szybko dochodze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...