Skocz do zawartości
Forum

ciaza przez preejakulat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Wiem ze ten temat przewijal się pewnie masę razy ale po naczytaniu się tylu rzeczy w Internecie chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy. Na dwa dni przed owulacją piescilam mojego chłopaka. Nie doszedł, wydobywał się tylko preejakulat. Po pól godzinie mniej więcej palce znalazły się w mojej pochwie. Na pewno w tym czasie plyn wysechł lub się starl gdyż jak mówiłam byla dosyć dluga przerwa przed tymi zdarzeniami. Sadze ze szanse na zapłodnienie są znikome gdyż czytałam ze przy normalny stosunku z wytryskiem na 2 dni przed owulacja szanse to 20% a tu do stosunku nie doszlo, ale spanikowałam po tym co piszą w Internecie. Owulacja się zaczęła normalnie gdyż występuje to charakterystyczne kłucie w okolicach jajników. Poza tym chyba w dwa dni po zdarzeniu nie dochodzi do zapłodnienia?
Z góry dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam. Miesiąc temu zaszło prawdopodobieństwo, że mój chłopak wprowadził poprzez swoje palce do mojej pochwy plemniki z preejakulatu. Były to moje dni płodne. Po mniej niż 24h zażyłam ellaone. Okres dostałam terminowo. Zrobiłam test ciążowy 2 dni przed okresem - negatywny. Następnie jeszcze 2 testy po okresie, również negatywne. Wczoraj zrobiłam badanie krwi na HCG CAŁKOWITE, czyli 30 dni po rzekomej wpadce. Wynik jest 0,1mIU/ml. Skąd ta, choć niewielka, ale jednak, ilość HCG? Mam się martwić?

Odnośnik do komentarza

Witam, nie mam przebitej błony i mam dni niepłodne, powinnam mieć dziś okres lecz go nie dostałam, wczoraj mój chłopak włożył mi penisa do pochwy i posuną kilka razy, czy jest możliwość zajścia w ciążę przez ten płyn który sie wydziela? nie doszło do wytrysku ani w środku ani na zewnątrz, proszę o odpowiedź specjalisty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...