Skocz do zawartości
Forum

Ciąża dziewczyny. Co robić?


Gość paweł1777

Rekomendowane odpowiedzi

To pisz jaśniej,z wcześniejszych wypowiedzi nie wynikało ,że to ona nie chce,kontaktu,
w tej sytuacji byłoby najlepiej jakbyście,wspólnie z waszymi rodzicami się spotkali ,bo być może ona swoim nie powiedziała,Ty powinieneś zadzwonić do jej mamy,umówić się, powiedzieć o ciąży ,nie czekać,aż ona zdecyduje się powiedzieć ,bo to wasza wspólna sprawa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość paweł1777

Chou, sprawdzam, gdzie się tylko da, i ta strona wydaje się być najbardziej wiarygodna i normalna (w sensie:sprawdzona), ale fakt, pewności nigdy nie ma, jak organizm zareaguje na takie tabletki.
Kawa, nie mam zamiaru dzwonić bezpośrednio do jej rodziców - pewnie w końcu i tak czeka mnie rozmowa z nimi, której sie obawiam, ale trudno - rzecz nieuchronna. Czekam jednak na ruch z ich strony
Przeczytałam - przykre, ale prawdziwe, że Polaczki są zacofani, jakby jeszcze średniowiecze było. W innych państwach z aborcją nie ma problemów, u nas są dziwaki, które płody traktują jak ludzi - paranoja.
Egoista, bo? Bo co? Bo nie zamierzam się poświęcać dla dzieciaka? Bo zamierzam, gdyby się, niestety, urodziło, dalej się uczyć, a nie lecieć od razu do pracy, aby zarabiać na pieluchy i zabawki? Dlatego egoista? Przykro mi, ale to dziecko to nie jest dla mnie owoc miłości, tylko produkt uboczny kilku chwil przyjemności.
Ja na swoich rodziców nie mogę liczyć, więc ja sam też nie jestem w stanie się poświęcić.
Jakby się to dalej nie potoczyło, i tak dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

paweł1777, obojętnie jak bardzo wiarygodna byłaby strona, to tego typu środków nie kupuj. To jest cholernie niebezpieczne. Nie słyszałeś o tym, jak dziewczyna przez internet kupiła tabletki na odchudzanie, była w nich jakaś dziwna substancja, i ona po zażyciu ich po prostu ugotowała się od wewnątrz? I umarła? Twoja dziewczyna może np. dostać silnego krwotoku po takich lekach, a nawet umrzeć. Pamiętaj też, że oni te tabletki przedstawiają w jak najlepszym świetle i nie masz pewności, czy te statystyki na stronie są wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Gość liliiiii

a ja tak czytam i czytam i sama nie wiem. Po pierwsze styl pisania autora postu jest bardzo... dorosły. Jak na 17 latka masz doskonałą znajomość gramatyki, składni, piszesz z sensem, bardzo dorośle. Świadczy to o tym że jesteś inteligentnym człowiekiem. A skoro tak jest, to chyba doskonale rozumiesz i wiesz co zrobić należy i w sumie nie wiem po co piszesz- pytasz w necie. Może szukasz poparcia, może wytłumaczenia przed samym sobą.
Rodzice wiedzą, tak? To nie ma co teraz kombinować, jakieś wyszukiwania tajemniczych stron gdzie można znaleźć środki poronne- bez sensu. Pisanie o tym na forum... tak otwarcie, też dziwna sprawa. Ja bym się bała że ktoś, gdzieś komuś coś zgłosi i odpowiednie służby się tym zajmą. Nie wiem, no wszystko to dla mnie trochę dziwne jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...