Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bleblebla

Czy czerniak może byc praktycznie niewidoczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bleblebla

Witam, na biodrze, niedaleko wysuniętej kości mam bardzo delikatną zmianę. Zwróciła ona moją uwagę, bo mimo, że jest niewielka i bardzo blada (delikatny jasny brązik) ma małe ciemniejsze miejsce na środku. Są to dwie niewielkie kropki koloru ciemniejszego brązu. Znamie jest delikatnie wypukłe.
Wygląda bardzo niegroźnie, ale często odczuwam lekki ból w tych okolicach. Zawsze uważałam, że jest to efekt np. nadmiernego leżenia na tej stronie i gniecenia ciała przez kośc, jednak teraz zaczęło mnie to niepokoic... Boli też obszar na wystapącej kości niedaleko pieprzyka przy dotknięciu.
Jednak ból ten towarzyszył mi często juz od dwóch lat, bagatelizowałam przez tłumaczenie odleżyną. Czy możliwe, żeby czerniak tak wyglądał i dawał bolesne objawy już dwa lata bez żadnej mutacji?
Do dermatologa jestem już zapisana.
Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RzakeL

Z opisu wygląda na brodawkę nie czerniaka. Dermatolog postawi odpowiednią diagnozę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

czerniaki tak nie bolą. Najwazniejsze, że idziesz do dermatologa, prawdopodobnie to nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bleblebla

Dziękuję :) A może byłby w stanie ktoś opisac jaki ból można odczuwac przy czerniaku i czy jest to wówczas na samym znamieniu czy w jego okolicach? Nie schizuję, pytam całkowicie z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...