Skocz do zawartości
Forum

i znowu bez zmian


Gość nadi22

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprosił za słowa, wrócił do mnie i syna, dziś znowu wojna Tym razem o papierosy, bo pali jak smok ok 60szt dziennie, dotąd kupował tytoń i kręcił sam od ostatniej wojny tydzień temu zaczął kupować oryginalne w sklepie.wydaje prawie 35Zł dziennie, nie liczyć jedzenia itp. Zaczęliśmy się kłócić bo to ja trzymam pieniądze.a jesteśmy na wynajęciu mieszkania i płacimy1400zł z rachunkami. Więc powiedziałam by zaczął kupować tytoń i kręcić bo taniej wychodzi a on.ze niebedzie oszczędzał na sobie .tłumaczyłam mu że niedamy rady z takimi opłatami i życiem bo wszystko jest drogie a mamy dziecko i powinniśmy oszczędzać a nie nie się rozrzucac.wyszedł obrażony i po. Chwili esy że to koniec między nami i sam będzie utrzymywał siebie i dziecko a ja go nie obchodzę, bo on nigdy nie oszczędzał.więc on zostawił mnie bez grosza bo między nami koniec. Tylko na ile starczy jego wypłata jeśli fotek pory wystarczyła na 4dni.to jak ma utrzymać siebie i dziecko.I teraz co mam zrobić zakończyć to czy czekać aż mu przejdzie i wruci do normy.on wie że będę znosila jego humory i to wszystko bo niemam dokąd pójść, jestem sama z dzieckiem bez żadnej pomocy.co wy byscie zrobili z tą sytuacja.pomuscie!

Odnośnik do komentarza

definitywnie powinnaś to zakończyć. jaki to facet, który zamiast na dziecko i opłaty woli wydać pieniądze na fajki? przecież to brak odpowiedzialności z jego strony.
nie powinnaś nawet znosić tych humorow. dziewczyno weź ty się w garść i to jak najprędzej.
nie możesz mu non stop pozwalać wracać, mówić co cie boli, co potrzebujesz, kłócić się i potem czekać, aż szanowemu księciu przejdzie złość i wróci i znów będzie robił to samo.
nie chce się zmienić dla ciebie i dziecka to nie, laski bez.
zakończ to, póki jeszcze możesz .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...