Skocz do zawartości
Forum

Bol w sercu po utracie dziecka


Gość Sylwia2014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia2014

Stacilam dziecko w wyniku odklejenia sie lozyska w 39 tyg ciazy.Gdy o tym pisze goraco robi mi sie na sercu.Bo jest to okropne przezycie ktore moglo mi sie przydazyc tego 20 maja 2014 r.
Chce o tym porozmawiac z psychologiem bo tojest mi potrzebne .Jestem osoba skryta ktora o swoich problemach nie rozmawia.Wole plakac skrycie i bic sie z myslami ktore sa w mojej glowie ' .Wiec jesli by mogl ktos napisac co powinnam dalej robic*?
Czy wizyta u specjalisty pomoze zlagodzic bol?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietaaaaaaa

Witaj. Przeżyłam to samo co Ty. Ja urodziłam w 33 tyg ciąży. Mój syn żył 9 dni. Pamiętam do dziś chociaż już minęło 13 lat, że byłam w urzędzie po akt urodzenia, Odczuwałam wtedy bardzo duży niepokój. I nie myliłam się jak weszłam na oddział reanimowali moje dziecko. Umarło jak stanęłam przy jego sali. Bardzo to przeżyłam. W sumie zostałam sama z tym wszystkim. Moje malżeństw0 się rozpadło. Ktoś kto tego nie przeżyl nie doświadczył nie jest w stanie pojąć tego żalu, bólu, i bezsilności, że już nic nie można zrobić. Mimo że upłynęło tyle czasu w sercu zostal ból. To nie mija do końca. Sa dni kiedy jest silniejszy są dni ze jest słabszy ale jest. Jak chcesz pogadać możemy wymienić sie jakimś namiarem na siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...