Skocz do zawartości
Forum

dziwne teksty


Gość Marzenka qqqqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzenka qqqqqqq

Mam kolegę piszemy ze sobą codziennie spotykamy się dochodzi do pocałunków lubimy sobie robić przyjemności ale do seksu nie dochodzi ale para nie jesteśmy a szkoda tylko ostanio on powiedział źr pewnie kogoś poznam to zapomnę o nim albo ciągle mówi o ładnych dziewczynach i w ostatnim czasie likuje zdj samych młodych dziewczyn a mnie zazdrość zzera

Odnośnik do komentarza

być może o to właśnie mu chodzi, żeby wywołać w Tobie zazdrość. mozliwe, że zależy mu na Tobie i chce zobaczyć na Twoja reakcje na to wszystko, co robi. być może chce, żebyś uwagę na niego zwróciła i mu o tym powiedziała. może pogadaj z nim o tym ? ;)

Odnośnik do komentarza

Marzenka qqqqqqq, wydaje mi się, że podkochujesz się w swoim koledze. Zresztą sama napisałaś, że jesteś o niego zazdrosna, że między Wami dochodzi do pocałunków, więc to nie jest takie "czyste" koleżeństwo. Możliwe, że ani on, ani Ty nie chcecie ujawnić się ze swoimi uczuciami i skrywacie prawdziwe uczucia, jakie żywicie do siebie. On prawdopodobnie testuje Ciebie, mówiąc o innych, ładnych dziewczynach. Proponuję Wam szczerze ze sobą porozmawiać w cztery oczy. Podejrzewam, że macie się ku sobie i teraz trwają takie "podchody" ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...