Skocz do zawartości
Forum

kumpel mojego byłego a uczucie


Gość blondii9412

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blondii9412

Jakis czas temu poznałam kolegę mojego byłego chłopaka z pracy. Do tej pory spotykałam sie z moim byłym który był mega strasznie zazdrosny o swojego kolege lecz on stwierdził ze nie jest gotowy na zwiazek i musi się wyszałec wiec zerwaliśmy całkowicie ze soba kontakt bo uznaliśmy ze nie jest mozliwe w naszym przypadku kolegowanie sie 2osób ktore ze soba kiedyś było. Od tej pory ciagle pisze do mnie jego kumpel. Zaprasza do kina na walentynki, mówi że nie da mi wiecej się smucic.Że zasługuje na kogoś lepszego niz mój były. Ciagle mnie pociesza. Na poczatku czułam wyrzuty sumienia ze z nim pisze bo jest kumplem mojego byłego i to wszystko jest dla mnie za swieże. teraz sama nie wiem co myślec o tym bo zależy mi jeszcze na moim byłym i nie chce zebym była powodem do kłotni pomiedzy nimi. Proszę o jakas rade pomiedzy nimi.

Odnośnik do komentarza

blondii9412, być może Twoje uczucia do byłego chłopaka są wciąż żywe i masz nadzieję, że między Wami jeszcze wszystko się ułoży, ale zauważ, że Twój eks partner nie jest chyba tym zainteresowany. Sam stwierdził, że musi się wyszumieć, że nie chce związku. Dlaczego zatem odczuwasz jakieś wyrzuty sumienia? Rozstaliście się, nie jesteście ze sobą. Owszem, może rozstanie to świeża sprawa i lepiej, by minął większy okres czasu zanim sama uporządkujesz swoje odczucia i wejdziesz w nową relację, ale nie zamykaj się na nowe znajomości, np. na sympatię ze strony kolegi Twojego byłego chłopaka. Daj tej znajomości szansę, poobserwuj tego chłopaka, zobacz, czy jest wart Twojego czasu i zaangażowania i absolutnie nie miej poczucia winy. W końcu nie robisz nic złego. Masz prawo być szczęśliwa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...