Skocz do zawartości
Forum

nie wiem co mi jest


Gość vyort

Rekomendowane odpowiedzi

piszę ten wpis niedługo po tym, jak walałam się po podłodze z płaczem i jękiem. chodziłam po pokoju w kółko i kopałam wszystko, by jakoś się wyżyć. nie potrafię opisać mojego stanu. przez pewien czas mogę czuć obojętność względem wszystkiego i wszystkich. nawet osób, które kocham. nic mnie nie rusza. jednak zaraz potrafi najść mnie ten stan i tracę kontrolę nad sobą. wtedy to już nie jest tylko smutek, rozpacz czy gniew. nie potrafię tego nazwać. taki stan może ciągnąć się czasem całymi dniami. do tego od około 3 tygodni mam codzienne bóle głowy. i co mnie bardziej zaskakuje, kiedy jestem przy ludziach, potrafię zachowywać się jak małe dziecko. śmiać się z głupich rzeczy czy głupio żartować. nie wiem, czy w ten sposób odreagowuje, czy co. prócz bólów głowy mam jeszcze pewien problem. nie akceptuje swojego ciała jako kobiety. przestałam nosić staniki i zaczęłam ubierać męską bieliznę. do tego dochodzą stresy jak nowa szkoła i nauka języka, który muszę umieć, ponieważ mieszkam za granicą.

Odnośnik do komentarza

vyort, przez Internet nikt nie napisze, co Ci dolega, ale Twoje objawy mogą wskazywać na zaburzenia z grupy nerwic albo jakieś zaburzenia osobowości. Najwyraźniej nie radzisz sobie z sytuacjami stresowymi, dlatego pojawiają się dziwne reakcje, niezrozumiałe dla Ciebie zachowania. Uważam, że powinnaś porozmawiać o swoich problemach z kimś bliskim (np. z rodzicami) i rozważyć wizytę u psychologa/psychiatry. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...